• Informacje na temat:

  moda łamie

Artykuły na temat: moda łamie
 • Moda kocha futbol

  12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • Oscarowa gala i moda

  Gala wręczenia Oscarów to szczególne miejsce, w którym można się pokazać w najmodniejszej kreacji jednego ze znanych światowych projektantów mody. Prezentowane stroje są jedyne w swoim rodzaju. Pojawiając się na czerwonym dywanie gwiazdy wyznaczają międzynarodowe standardy elegancji i dopisują nowe rozdziały w historii mody.

 • 10-latka ikoną mody?

  Młoda wokalistka Willow Smith, córka hollywoodzkiego gwiazdora Willa Smitha, została skomplementowana przez słynnego projektanta mody Dereka Lama.

 • Ada Fijał oceni styl celebrytów

  Aktorka Ada Fijał zastąpiła Karolinę Malinowską w roli "wyroczni mody". U boku Joanny Horodyńskiej komentuje na łamach "Party" styl polskich gwiazd, a także poprowadzi nową edycję programu "Gwiazdy na dywaniku".

 • Amal Clooney: Od prawniczki do gwiazdy "Vogue'a"

  Piękna pani adwokat oficjalnie przypieczętowała swój status gwiazdy goszcząc na okładce amerykańskiej biblii mody. W ekskluzywnym wywiadzie Amal Clooney po raz kolejny udowadnia, że jest kimś znacznie więcej niż ikoną mody i żoną hollywoodzkiego aktora.

 • Film o życiu Alexandra McQueena i Isabelli Blow

  Wkrótce powstanie kolejny film poświęcony postaciom ze świata mody. "The Ripper" opowie historię Alexandra McQueena i Isabelli Blow.

 • Studenci Szkoły Filmowej nie chcą spotkania z Romanem Polańskim

  Studenci Szkoły Filmowej w Łodzi domagają się odwołania zaplanowanego na najbliższą sobotę spotkania z Romanem Polańskim. Reżyser będzie w sobotę (30 listopada) gościem gali zamknięcia 24. Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi, odbierze także odbierze statuetkę Złotego Glana, którym łódzka impreza od lat honoruje niepokornych twórców filmowych idących pod prąd modom i trendom.

 • Ada Fijał i jej modowe wpadki

  ...- Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Rihanna rzeczywiście nie zakłada stanika

  Piosenkarka Rihanna była największą atrakcją czwartkowej (27 lutego) imprezy w ramach paryskiego tygodnia mody. Powód? Zobaczcie powyższe zdjęcie.

 • Vivienne Westwood: Starzy rockmani na emeryturę!

  Legenda mody Vivienne Westwood skrytykowała muzyków rockowych, którzy mimo sędziwego wieku nie chcą odejść na emeryturę. Jej zdaniem, nie było żadnego wielkiego zespołu od czasów Sex Pistols w 1970 roku.

Zdjęcia na temat: moda łamie
Wideo na temat: moda łamie
 • Dlaczego Łukasz Jemioł zadzwonił do Radia Maryja

  Łukasz Jemioł zadzwonił do Radia Maryja. Co go tak poruszyło, że postanowił skontaktować się ze stacją? - Mój głos chyba był potrzebny - powiedział w "Dzień Dobry TVN". - Wielu z nas uważa pewne rzeczy za swój światopogląd, ale ich nie wyraża - dodał projektant mody. - Postanowiłem się podzielić swoim zdaniem na łamach radia, które jest bardzo jednostronne - zaznaczył. Jak zakończyła się ta rozmowa? Jakie wiadomości dostał od księży? (Dzień dobry TVN/x-news)