• Informacje na temat:

  moda na sukces tvp1

Artykuły na temat: moda na sukces tvp1
 • Ruszają prace nad nowymi odcinkami „Mody na sukces”

  W tym tygodniu wznowione będą prace na planie „Mody na sukces”, kultowego serialu, który jest jedną z najdłużej nadawanych oper mydlanych w historii telewizji. Będzie to pierwszy serial kręcony w Kalifornii, reaktywowany po złagodzeniu w tym stanie restrykcji związanych z pandemią.

 • Rzecznik TVP potwierdza: Koniec "Mody na sukces"

  "Zgodnie z obietnicą informuję, że 9 grudnia br. TVP1 nada ostatni odcinek 'Mody na Sukces'" - poinformował na Facebooku rzecznik prasowy TVP, Jacek Rakowiecki.

 • Na planie serialu „Moda na sukces” pojawią się lalki erotyczne

  Ekipa serialu „Mody na sukces”, do którego zdjęcia wznowiono w tym tygodniu, wpadła na pomysł, jak kręcić sceny seksu, by nie łamać surowych obostrzeń sanitarnych. Wykorzystane zostaną żeńskie i męskie lalki erotyczne. Na angaż mogą też liczyć osoby, którą są partnerami aktorów w prawdziwym życiu.

 • 5000. odcinek "Mody na sukces"

  12 maja o godz. 14:30 TVP1 wyemituje 5000. odcinek bijącego rekordy popularności serialu "Moda na sukces" .

 • To nie koniec "Mody na sukces"?

  W rekordowym okresie, 17 lat temu, serial osiągał oglądalność 5 milinów widzów. Ostatni odcinek "Mody na sukces" wyemitowany w TVP1 we wtorek śledziło zaledwie 490 tys.

 • Kto jeszcze ogląda "Modę na sukces"?

  Kto zgadnie który odcinek "Mody na sukces" telewizyjna "Jedynka" zaprezentowała w środę, 29 listopada? Tysięczny...? A może dwutysięczny...? Pudło! Bohaterowie amerykańskiego serialu towarzyszą polskim widzom już od 3110 odcinków (trzy tysiące sto dziesięć!), co nie przeszkodziło "Modzie na sukces" wskoczyć w tym tygodniu do pierwszej dziesiątki najlepiej oglądanych seriali .

 • "Moda na sukces" powraca! Nowe odcinki tylko w internecie!

  Serwis Player.pl, należący do grupy TVN, od 1 kwietnia wyemituje premierowe odcinki "Mody na sukces". Serial emitowała dotąd stacja TVP1, jednak po 20 latach, w grudniu 2014, został on zdjęty z anteny.

 • Przerwa po... 17 latach

  Po raz pierwszy w 17-letniej historii nadawania "Mody na sukces" TVP1 przerwała jej emisję na czas wakacji.

 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  ...​9 grudnia TVP1 wyemituje ostatni odcinek "Mody na sukces". Jedynka nie zdecydowała się na zakup kolejnej transzy ze względu na spadającą oglądalność i duże koszty serialu. Z tej okazji przedstawiamy wam zestawienie najbardziej absurdalnych wątków "Mody...", największych metamorfoz, najgłośniejszych pożegnać i najbardziej szokujących skandali ostatnich dwóch dekad.

 • "Plebania" 5 razy w tygodniu

  Telewizyjna Jedynka modyfikuje swoją ramówkę. Już po wakacjach seriale "Klan", "Plebania" oraz "Moda na sukces" będą emitowane od poniedziałku do piątku.

Wideo na temat: moda na sukces tvp1
Dyskusje na temat: moda na sukces tvp1