• Informacje na temat:

  model gabriel

Artykuły na temat: model gabriel
 • Halle Berry walczy w sądzie z byłym partnerem!

  Halle Berry (48 l.) zamierza zrobić wszystko, by zmniejszyć alimenty, które musi płacić Gabrielowi Aubry (38 l.).

 • Halle Berry przerywa milczenie

  Halle Berry udzieliła pierwszego wywiadu od czasu rozstania z ojcem swej córeczki - modelem Gabrielem Aubrym.

 • Ma poważne problemy z agresją!

  Ojciec dziecka Halle Berry stracił prawo do spotykania się z córką bez nadzoru - Gabriel Aubry może odwiedzać małą Nahlę tylko w obecności matki.

 • Halle Berry będzie walczyć o córkę

  Halle Berry przygotowuje się do batalii sądowej. Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok" będzie walczyć z byłym partnerem Gabrielem Aubrym o prawo do opieki nad ich córką, Nahlą.

 • Były Halle Berry damskim bokserem?

  Niania Nahli, córeczki znanej aktorki i jej byłego partnera Gabriela Aubry, oskarżyła modela o napaść.

 • Nie walczy o opiekę nad dzieckiem?

  Halle Berry, postanowiła zdementować plotki, jakoby walczyła z byłym partnerem o opiekę nad dzieckiem. Aktorka zapewnia, że relacje między nią a Gabrielem Aubrym nie są tak złe, jak przedstawiają je media.

 • Były Halle Berry odpowiada na jej zarzuty

  Gabriel Aubry postanowił odpowiedzieć na oskarżenia swojej eks partnerki, Halle Berry. Aktorka twierdzi, że ich córka, przebywając pod jego opieką, jest w niebezpieczeństwie.

 • Chce pieniędzy Halle Berry

  Gabriel Aubry, były partner Halle Berry, robi wszystko, by zatruć aktorce życie. Najpierw model skutecznie wstrzymał przeprowadzkę gwiazdy do Paryża, a teraz chce oskubać ją z pieniędzy.

 • Były chłopak Halle Berry pobił jej narzeczonego!

  W hollywoodzkim domu Halle Berry (46 l.) doszło do bójki pomiędzy byłym chłopakiem, Gabrielem Aubry (36 l.), a jej obecnym narzeczonym Olivierem Martinezem (46 l.).

 • Rozstała się z byłym chłopakiem Hally Berry

  Po zaledwie kilku intensywnych tygodniach znajomości, model Gabriel Aubry rozstał się z gwiazdą reality show - Kim Kardashian.

Zdjęcia na temat: model gabriel
Wideo na temat: model gabriel
 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

Dyskusje na temat: model gabriel
 • Re: Baby, ach te baby

  Brakuje mi Eva Longorii czyli Gabriel z Gotowych na wszystko... Ja nie jestem feministka, uwielbiam jak moj kochany, cudowny, wspanialy mezus za wszystko placi.To fajny model kobiety, ja swoja wyplate zostawiam w Sephora... Dziewczyny lapcie bogatych mezow to bezstroskie zycie gwarantowane. Czy wszystki kobiety są aż tak leniwe?

 • Re: Baby, ach te baby

  Brakuje mi Eva Longorii czyli Gabriel z Gotowych na wszystko... Ja nie jestem feministka, uwielbiam jak moj kochany, cudowny, wspanialy mezus za wszystko placi. To fajny model kobiety, ja swoja wyplate zostawiam w Sephora... Dziewczyny lapcie bogatych mezow to bezstroskie zycie gwarantowane.

 • Re: Baby, ach te baby

  Brakuje mi Eva Longorii czyli Gabriel z Gotowych na wszystko... Ja nie jestem feministka, uwielbiam jak moj kochany, cudowny, wspanialy mezus za wszystko placi. To fajny model kobiety, ja swoja wyplate zostawiam w Sephora... Dziewczyny lapcie bogatych mezow to bezstroskie zycie gwarantowane.

 • Re: Baby, ach te baby

  Brakuje mi Eva Longorii czyli Gabriel z Gotowych na wszystko... Ja nie jestem feministka, uwielbiam jak moj kochany, cudowny, wspanialy mezus za wszystko placi. To fajny model kobiety, ja swoja wyplate zostawiam w Sephora... Dziewczyny lapcie bogatych mezow to bezstroskie zycie gwarantowane. Żal twojego męża!!! Pijawka, w życiu nie potrafiłabym tak wykorzystywać drugiej osoby. Ty go nie

 • Re: Baby, ach te baby

  Żal twojego męża!!! Pijawka, w życiu nie potrafiłabym tak wykorzystywać drugiej osoby. Ty go nie kochasz tylko jesteś z nim dla kasy. Żal!!!współczuje facetom którzy na takie baby trafili. Brakuje mi Eva Longorii czyli Gabriel z Gotowych na wszystko... Ja nie jestem feministka, uwielbiam jak moj kochany, cudowny, wspanialy mezus za wszystko placi. To fajny model kobiety, ja swoja wyplate