• Informacje na temat:

  model idealnej kobiety

Artykuły na temat: model idealnej kobiety
 • Klaudia El Dursi z "Top Model" poprowadzi nowy program?

  Niedawno zakończyła się 8. edycja "Top Model. W programie bez wątpienia zwróciła na siebie uwagę Klaudia El Dursi - zdobywczyni "złotego biletu". Chociaż modowe show już dobiegło końca, okazuje się, że dla kobiety to nie koniec przygody z telewizją. Jak podają media, El Dursi ma poprowadzić nowy program emitowany na TVN7!

 • Gwiazda "Top Model" w programie "Undressed Polska: Randka w łóżku"

  Znana szerszej publiczności z udziału w "Top model" Misha Czumaczenko nie przestaje zaskakiwać. Jej szalona i odważna osobowość skłoniła ją do udziału w najnowszym programie telewizji TLC, w którym będzie szukać mężczyzny życia. Swoją nową znajomość rozpocznie dość niestandardowo. Rozbierze się do bielizny, aby po chwili wejść z nieznajomym do łóżka na ich pierwszą randkę. Kogo spotka po drugiej...

 • Carey Mulligan: Fascynujący bałagan

  Od czasu światowej premiery na festiwalu w Sundance krytycy są zgodni co do tego, że choć "Kraina wielkiego nieba" to trzy genialne kreacje aktorskie, sercem filmu jest Carey Mulligan. Aktorka tworzy poruszająco szczery i wielopłaszczyznowy portret kobiety, która ma już dość udawania bycia idealną żoną i postanawia uwolnić się z pozornie tylko szczęśliwego związku.

 • ​Karolina Gilon: Operacja plastyczna to ostateczność

  Zdaniem ​Karoliny Gilon operacja plastyczna to ostateczne wyjście dla osób z bardzo dużymi kompleksami. Tymczasem na tego typu ingerencję w ciało decydują się już bardzo młode, atrakcyjne dziewczęta. Gwiazda "Top Model" uważa, że kieruje nimi chęć upodobnienia się do pozornie idealnych kobiet widzianych w mediach społecznościowych.

 • Marcin Tyszka: Bycie modnym nie jest...

  Fotograf Marcin Tyszka opowiada o nowym sezonie "Top Model" - o tym, co się zmieni po przystąpieniu modeli do rywalizacji, o relacjach w domu modelek i o gościu specjalnym - Bar Refaeli.

 • Rafał Maślak: Relaks tylko dla kobiet?

  Rafał Maślak odwiedza zarówno polskie, jak i zagraniczne hotele spa. Najchętniej korzysta w nich z masaży relaksacyjnych, które pomagają mu odprężyć się po dużym wysiłku. Zdaniem modela polskie spa w niczym nie ustępują zagranicznym ośrodkom tego typu.

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  ...- Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.

 • "Zwariować ze szczęścia" : Nieudany klon "Thelmy i Louise"

  Najnowsze dzieło Paolo Virzìego, twórcy "Kapitału ludzkiego", szybko przywodzi na myśl "Thelmę i Louise" Ridley'a Scotta. W obu filmach protagonistkami są dwie kobiety, a osią fabuły ich ucieczka. W jednej ze scen "Zwariować ze szczęścia" bohaterki siadają nawet za kierownicą kabrioletu, a jedna z nich otrzymuje chustę i ciemne okulary, dzięki czemu przypomina graną przez Susan Sarandon, Louise...

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy...

 • Gwiazdor "TzG" maminsynkiem?

  Student i model Paweł Staliński (21 l.), syn popularnej aktorki Doroty Stalińskiej (57 l.) robi prawdziwą furorę w "Tańcu z gwiazdami". Popisami na parkiecie czaruje jury tanecznego show i podbija serca piękniejszej części widowni. Nie brakuje jednak opinii, że ostatnie sukcesy modela są zasługą wyłącznie jego mamy i agentki w jednej osobie, która miała niemal siłą wepchnąć swego nieśmiałego...