• Informacje na temat:

  model mezczyzna kobieta

Artykuły na temat: model mezczyzna kobieta
 • Syn Jude'a Lawa modelem

  Najstarszy syn brytyjskiego aktora Jude'a Lawa rozpoczyna karierę w modelingu. 16-letni Rafferty podpisał pierwszy kontrakt i już nagrał klip, w którym promuje męską kolekcję.

 • Sposób na mężczyznę

  ...psychoanalizy. Główną postacią tego intensywnego psychologicznego dramatu jest jednak kobieta - cierpiąca na ataki histerii 18-letnia Sabina Spielerein, która najpierw zostaje pacjentką, a potem kochanką(...) Keira Knightley ("Nie opuszczaj mnie"). Amerykański dramat "Służące" ( recenzja ) to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne...

 • Wielkie zmiany! Mężczyźni w "Top Model"!

  W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu "Top Model". Tym razem twórcy programu szukają nie tylko pięknych dziewczyn, które chcą zostać modelkami, ale również... przystojnych mężczyzn.

 • Bar Refaeli w "Top Model"

  ..."Pewność siebie, to atut, który sprawdza się nie tylko na wybiegu" - mówi Bar Refaeli. Modelka będzie jednym z gości specjalnych oceniających poczynania aspirujących modeli i modelek w programie "Top Model".

 • Dawid Woliński o nowej edycji "Top Model"

  Projektant mody Dawid Woliński opowiada o nowej edycji programu "Top Model" - o rywalizacji uczestników, relacjach między modelami i modelkami oraz o przyjaźni, jaka zrodziła się wśród... jurorów.

 • 200 tys. zł kary za "Top Model"

  KRRiT uznała, że emitowany w telewizji TVN program "Top Model. Zostań modelką" mógł mieć negatywny wpływ na prawidłowy rozwój dzieci, dopatrzyła się też naruszenia godności uczestniczek. Krajowa Rada nałożyła na stację 200 tys. zł kary. TVN zapowiada odwołanie.

 • Rafał Maślak: Relaks tylko dla kobiet?

  Rafał Maślak odwiedza zarówno polskie, jak i zagraniczne hotele spa. Najchętniej korzysta w nich z masaży relaksacyjnych, które pomagają mu odprężyć się po dużym wysiłku. Zdaniem modela polskie spa w niczym nie ustępują zagranicznym ośrodkom tego typu.

 • Hanuszkiewicz: "Kobieto! Boski diable"

  Adam Hanuszkiewicz mawiał, że lepiej niż na teatrze zna się tylko na kobietach. Czterokrotnie żonaty, był ich miłośnikiem w literaturze, na scenie, w życiu prywatnym. Rozmowy z aktorem o kobietach-inspiracjach zebrano w książce "Kobieto! Boski diable".

 • Na kanapie z kobietą

  ...), by manipulować mężczyzną. W najbliższym odcinku zobaczymy, jak sobie radzi z odpowiedziami Joanna Krupa. Piękna "Dżoana", znana przede wszystkim z "Top Model. Zostań modelką", zmierzy się z niełatwym(...) nakłoni słynną modelkę Piotr Najsztub, strach pomyśleć. Bo skoro kuchenna rewolucjonistka Magda Gessler odpowiedziała mu na pytanie, czy lubi oglądać filmy pornograficzne... Kolejne tygodnie na...

 • "Znikająca" Pola Pospieszalska z dwoma mężczyznami

  ...", małe role w serialach), model Marek Majcherek i brytyjski model i aktor Jonathan Spurling. Na planie w sumie pojawiło się ok. 20 osób. - Wszyscy świetnie się bawiliśmy i już planujemy następny...

Zdjęcia na temat: model mezczyzna kobieta
Wideo na temat: model mezczyzna kobieta
 • "Na dobre i na złe": Bartosz Opania to prawdziwy dżentelmen

  Aktor to facet "starej daty" - którego chciałaby spotkać niejedna nowoczesna kobieta. - Wychowany jestem na Sienkiewiczu. Choć wiem, że to dziś niemodne, mam głęboko zakodowany, wyniesiony z "Trylogii" model relacji męsko-damskich. Uważam, że mężczyzna powinien być rycerski, dziewczyna niedostępna itd. Ale nie odkrywam się z tym zbyt często… Całuję do tej pory kobiety w rękę, bo sądzę, że jest to