• Informacje na temat:

  model pisma

Artykuły na temat: model pisma
 • "Klan": Maciek zostanie modelem?

  Kiedy reklama ilustrowana pięknym zdjęciem Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) ukaże się w jednym z pism, Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) będzie wprost pękać z dumy, a Maciek (Piotr Swend) zapragnie pójść w ślady siostry i zostać... modelem!

 • Zakościelny był modelem

  Maciej Zakościelny, odkąd gra jedną z głównych ról w serial u "Kryminalni", pozuje na macho i nie lubi, gdy mu ktoś wypomina fakt, że w czasie studiów był modelem.

 • Wędzikowska zastąpi Korwin-Piotrowską w „Top Model”?

  Czy to stylistka Malwina Wędzikowska (30 l.) zastąpi Karolinę Korwin-Piotrowską (41 l.) w 3. edycji programu "Top Model - Zostań modelką"?

 • "Jak można doprowadzić się do takiego stanu?!"

  Trener gwiazd Piotr Łukasiak (ostatnio pojawił się w programie "Top Model") bezlitośnie skrytykował figurę Ewy Farnej, która w tym roku sporo przybrała na wadze.

 • Maria zamieni pismo w tabloid?

  Po tragicznym zamachu na redakcję pisma, "Samo Życie" nie przestanie się ukazywać. Ale jakim kosztem?

 • "Samo Życie": Nowa szefowa

  Po tragicznym zamachu na redakcję pisma, "Samo Życie" nie przestanie się ukazywać. Ale jakim kosztem?

 • Rubik zostaje w "Top Model"!

  Anji Rubik w "Top Model" nie zastąpi Magda Frąckowiak. Modelka nadal będzie gwiazdą tvn-owskiego show.

 • Polskie kino bez "Kina"?

  Ministerstwo odmówiło pomocy magazynowi "Kino". Bez dofinansowania państwa miesięcznik nie ma szansy na przetrwanie. Czy wakacyjny numer będzie ostatnim? W internecie ruszyła akcja pomocy. Wsparcie zadeklarowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Zakościelny był modelem

  Aktorzy i prezenterzy telewizyjni, którzy zdobyli popularność, nie lubią wspominać przeszłości, czasów, gdy parali się różnymi zajęciami. Maciej Zakościelny (27 l.), który odkąd gra jedną z głównych ról w serial u "Kryminalni" pozuje na macho, prawdziwego supermężczyznę, nie lubi, gdy mu ktoś wypomina fakt, że w czasie studiów był modelem.

 • Sporu o abonament ciąg dalszy

  Zachowanie systemu abonamentowego, ale zmodyfikowanego tak, by widzowie mogli go odliczać od podatku, proponują szefowie TVP, Polsatu i TVN we wspólnym piśmie do marszałka Sejmu.

Wideo na temat: model pisma
 • "Na dobre i na złe": Bartosz Opania to prawdziwy dżentelmen

  z "Trylogii" model relacji męsko-damskich. Uważam, że mężczyzna powinien być rycerski, dziewczyna niedostępna itd. Ale nie odkrywam się z tym zbyt często… Całuję do tej pory kobiety w rękę, bo sądzę, że jest to fajne, choć wiele kobiet uważa, że nie - wyznaje aktor w wywiadzie dla pisma "Poradnik domowy". I od razu dodaje: - Przecież jednak się różnimy od siebie, mimo wszystko. Nie ma co wartościować

 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Przygody Tintina

  Laureaci Oscara® reżyser Steven Spielberg i producent Peter Jackson, dwaj z największych współczesnych wizjonerów kina, tym razem połączyli swe siły tworząc nakręconą w technice 3D opowieść, dzięki której widzowie będą mogli zagłębić się w świat głęboko skrywanych tajemnic, niebezpiecznych typów spod ciemnej gwiazdy i starożytnych zagadek, przemierzając wraz z głównymi bohaterami wiele zakątków całego globu. Oszałamiający efekt tego przedsięwzięcia to przeniesienie na ekran przygód...