• Informacje na temat:

  model w sukni

Artykuły na temat: model w sukni
 • Demi Lovato w sukni ślubnej. Uciekający pan młody (teledysk "Tell Me You Love Me")

  Już wszystko jasne - zdjęcie Demi Lovato w białej sukni ślubnej pochodziło z jej najnowszego teledysku "Tell Me You Love Me". W klipie nie brak gorących scen.

 • ...w pięknych sukniach ślubnych cierpliwie czekały na kolejne duble i ujęcia. Nieco bardziej niecierpliwi byli natomiast panowie, którzy między ujęciami żartowali, próbując rozluźnić atmosferę. Widać(...), grająca Agatę Bielecką. Aktorka zdradziła, że wraz z koleżankami miały wpływ na wybór sukni ślubnych. "Zostałyśmy zabrane do przepięknego sklepu z jeszcze piękniejszymi sukniami, gdzie pokazano...

 • Marilyn Manson modelem

  Manson i Von Teese wezmą udział w sesji fotograficznej ubrani w wiosenno-letnią kolekcję Westwood. Zdjęcia kontrowersyjnej pary znajdą się w magazynach oraz na billbordach. To nie pierwsze spotkanie artysty z projektantką. Podczas ostatniej trasy koncertowej Manson występował na scenie w ubraniach Westwood. Dodatkowo kreatorka mody pracuje nad suknią ślubną dla Dity Von Teese, która lada chwila...

 • Weronika Rosati: Sukienka zbyt prześwitująca

  Weronika Rosati nie ukrywa, że często korzysta z pomocy mamy, nie jest jednak łatwą klientką. Potrzebę posiadania sukienki zgłasza dość późno, zmienia projekt w ostatniej chwili lub nie pojawia się na przymiarki. Teresa Rosati lubi zmysłowe, kobiece kreacje, odsłaniające ciało, jej córka preferuje natomiast mniej odważne suknie na czerwony dywan. Nie wynika to z nadmiernej skromności, lecz...

 • Anna Piszczałka: Oswoić się z nagością

  Modelka Anna Piszczałka nie oporów przed pozowaniem w skąpej bieliźnie. Chętnie wkłada też odważne kreacje na imprezy show biznesowe, choć na co dzień woli zakrywać ciało. Gwiazda twierdzi, że w oswojeniu się z nagością pomógł jej udział w programie "Top Model" stacji TVN.

 • Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  ...- Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka - mówi Anna Dereszowska. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Wystawa pamiątek po Elizabeth Taylor

  ...modeli torebek od Hermesa i Chanel, po satynowe szpilki marki Louboutin. Jak wyjaśnia kurator wystawy, Meredith Etherington-Smith, zgromadzona przez Christie's kolekcja ukazuje "burzliwe i bajeczne życie...

 • "Dziewczyna z portretu" : Lili i Gerda

  Na pierwszy rzut oka Lili "pojawia się" nagle. Pewnego dnia modelka malarki Gerdy spóźnia się na wyznaczoną godzinę. Artystka prosi swojego męża Einara, aby założył jej rzeczy - pończochy, buty, w końcu suknię baletnicy. Wtedy Lili daje o sobie znać. Choć tak naprawdę istnieje od samego początku. To jak wygląda i zachowuje się Einar, to tylko kamuflaż na potrzeby epoki i dla świętego spokoju.

 • "TzG": Oni już zwyciężyli

  Lekkoatletka, która zamieniła kolce na szpilki i model, który z wybiegu wskoczył na parkiet. Choć przyznają, że taniec był dla nich zagadką, dziś sprawia im radość.

Wideo na temat: model w sukni
 • Androgyniczny model w roli panny młodej!

  Dom mody Tiffany & Co. do wiosennej kampanii pierścionków zaręczynowych zatrudnił gejów. Dalej posunął się magazyn ślubny "Love Inc", na którego okładce znalazł się model o androgynicznej urodzie w roli... panny młodej. Bohaterem sesji, dotyczącej zarówno garniturów jak i sukien ślubnych, jest Dylan Stephenson. Czy podobna kariera czeka polskiego modela Mateusza Magę? (Agencja TVN/x-news)