• Informacje na temat:

  modelka agnieszka w ciazy

Artykuły na temat: modelka agnieszka w ciazy
 • Nieznana twarz Agnieszki Maciąg. Niebywałe, jak dziś wygląda jej życie!

  Agnieszka Maciąg (50 l.) myślała, że po kolejnym życiowym kryzysie już się nie podniesie. Na kolanach błagała Boga o wsparcie. On dał jej siłę i pomógł powstać.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Agnieszka Orzechowska chwali się nową figurą po wypadku! "Mam metalowe nogi"

  ..."Polska Angelina" Agnieszka Orzechowska (35 l.) szykuje swój wielki powrót do show-biznesu.

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Agnieszka Maciąg w ciąży

  ...43-letnia była modelka niedługo znów zostanie mamą. Zdecydowała się na kolejne dziecko po... 16 latach związku!

 • Żona rzuciła Kordka

  Plotki , jakoby Agnieszka, 30-letnia żona Dariusza Kordka (42 l.), była w ciąży, okazały się nieprawdziwe. Prawdziwe są za to doniesienia, że modelka zdecydowała się odejść od nieco zapomnianego już aktora.

 • Samo życie

  Olgierd i Marysia wspólnie zastanawiają się, na co Julka potrzebuje aż tyle pieniędzy. Czyżby nadal chciała być modelką? Maria doprowadza do konfrontacji,...

 • Do szpitala w Leśnej Górze trafia top _ modelka, Mona. Profesor Zybert musi podjąć ważną decyzję, komu powierzyć przeprowadzenie skomplikowanej operacji...

 • Które gwiazdy urodziły w 2016 roku?

  Kasia dzieli pasję do zdrowego stylu życia. Syna doczekał się także Maciej Zakościelny. Zarówno on, jak i jego partnerka – modelka Paulina Wyka – bardzo pilnują swojego życia prywatnego i starają się(...) się za Oceanem, gdzie wiele gwiazd ogłosiło swoje ciąże, a następnie urodziło swoje pierwsze lub kolejne dzieci. Po raz pierwszy mamami zostały takie sławy, jak aktorka Anne Hathaway czy modelka...

 • Jarosław Bieniuk został ojcem! Jego partnerkę czeka samotne macierzyństwo?

  Martyna Gliwińska (26 l.) i Jarosław Bieniuk (40 l.) powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie wiadomo jednak, jak dalej rozwinie się ich relacja. Przez ostatnie miesiące niemal się nie widywali. Martyna pogodziła się już z myślą o samotnym wychowywaniu dziecka. Momentem przełomowym okazał się jednak poród, przy którym obecny był sportowiec.

Wideo na temat: modelka agnieszka w ciazy
 • Dominika Zasiewska schudła po ciąży 32 kg! Jak ona to zrobiła?!

  Dominika Zasiewska, pierwsza Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, rok temu została mamą. Czy udało jej się wrócić do formy po ciąży? O to w "Dzień Dobry TVN" zapytała ją Agnieszka Jastrzębska. "Schudłam ponad 32 kilo" - wyznała modelka. Co Zasiewska zdradziła na temat swojego związku? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...