• Informacje na temat:

  modelka alexandra

Artykuły na temat: modelka alexandra
 • Alexandra "Lexi" Domańska z "Paradise Hotel" tak wyglądała przed operacjami!

  Właśnie ruszyła pierwsza edycja polskiej wersji "Paradise Hotel", którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi. Uczestnicy show już przyciągnęli uwagę telewidzów. Jedna z dziewczyn - Alexandra "Lexi" Domańska wyróżnia się swoim oryginalnym wyglądem. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak wyglądała.

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Laluna Unique z "Królowych życia" zdradzona! Zamieściła emocjonalny wpis!

  Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander, to jedna z bohaterek hitu stacji TTV "Królowe życia". Kochająca operacje plastyczne i krzykliwe wyzywające stylizacje modelka występowała od początku swojej kariery z francuskim chłopakiem u swego boku. Teraz okazuje się, że para już nie jest razem, a kulisy ich rozstania są dość kontrowersyjne.

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • "Wojna" o dwie polskie modelki

  Jagodzińska, Cywińska, a także estońska piękność Karmen Pedaru przeniosły się w ostatnim czasie z Next do Forda - jak możemy przeczytać w pozwie - nielegalnie. Anna Jagodzińska, najbardziej znana z trójki, na zachodzie często figurująca jako "Anna J", znana jest z okładki m.in. dla amerykańskiego "Vogue'a", a także licznych pokazów Chanel, Alexandra McQueena i Givenchy. W przypadku agencji Next...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Eva Longoria jednak zdradzona?

  To dość świeża i nie do końca potwierdzona sprawa, jednak francuska modelka Alexandra Paressant twierdzi, że niedawno miała romans z Tonym Parkerem. Co gorsza, Paressant mówi, że wraz z Parkerem wymienili numery telefonów już podczas jego ślubu z Evą Longorią.

 • Ożenił się po raz czwarty

  Gary Oldman ożenił się po raz czwarty. Szczęśliwą wybranką jest 19 lat młodsza piosenkarka jazzowa Alexandra Edenborough.

 • Ożenił się w tajemnicy

  Aktor Gary Oldman ożenił się po raz czwarty. Szczęśliwą wybranką jest 19 lat młodsza piosenkarka jazzowa Alexandra Edenborough.

 • Gwiazdor "Czystej krwi" z rosyjską modelką

  Szwedzki aktor Alexander Skarsgard (serial "Czysta krew") coraz częściej spotykany jest z rosyjską modelką Victorias Secret Anną Wialicyną. Paparazzi już wielokrotnie złapali ich na czułościach.

Zdjęcia na temat: modelka alexandra
Wideo na temat: modelka alexandra
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

 • Poza szatanem

  "Poza szatanem" to najnowsze dzieło Bruno Dumonta, autora nagradzanych w Cannes "Flandrii" i "Ludzkości". Wydmy, bagna, rozlewisko rzeki. Wioska, gdzieś w okolicach Boulogne-sur-Mer, na francuskim wybrzeżu Kanału La Manche. W szałasie na wydmach mieszka mężczyzna (znany z Flandrii i Hadewijch David Dewaele). Chodzi po okolicy, pali ognisko, poluje. Od czasu do czasu klęka, zastyga w modlitewnej pozie, wpatruje się w horyzont. Towarzyszy mu dziewczyna z wioski, którą zdaje się chronić. Nie...