• Informacje na temat:

  modelka alexandra

Artykuły na temat: modelka alexandra
 • Alexander Skarsgard: Śladami ojca

  Karierę aktorską zaczynał z łatką "syna znanego taty", lecz szybko odnalazł swoje miejsce w kinie. Popularność w rodzimej Szwecji zdobył już w wieku trzynastu lat. Od ojca - Stellana, nauczył się, by zawsze być wobec siebie uczciwym i dbać o rodzinę. "Ludzie nie muszą wiedzieć wszystkiego o moim życiu prywatnym" - deklaruje. 25 sierpnia Alexander Skarsgard kończy 40 lat.

 • Córka Cindy Crawford odnosi sukcesy jako modelka

  ...nastoletnia modelka może poszczycić się wyjątkowo dużym, jak na swój wiek, doświadczeniem oraz stale rosnącą popularnością. Gerber to nie tylko aspirująca modelka z dużym potencjałem, ale i gwiazda...

 • What Is Sexy? 2017: Taylor Swift, Lady Gaga i Bebe Rexha wyróżnione

  W połowie kwietnia ogłoszono laureatki prestiżowej nagrody What Is Sexy? 2017, który organizowany jest przez Victoria’s Secret. Wśród zwyciężczyń znalazły się m.in. Taylor Swift, Lady Gaga, Bebe Rexha, Alexandra Richards oraz Chrissy Teigen.

 • Cindy Crawford z córką na okładce "Vogue'a"

  Okładkę kwietniowego numeru francuskiego "Voguea" zdobią dwie piękne panie Crawford. Ikona modelingu Cindy z córką Kaią, która dopiero stawia pierwsze kroki jako modelka. Deklarują, że to ich pierwsza i ostatnia wspólna sesja zdjęciowa.

 • "Słoneczny patrol": Oto następczyni Pameli Anderson!

  Modelka magazynu "Sports Illustrated" Kelly Rohrbach dołączyła do obsady kinowej wersji "Słonecznego patrolu". Amerykanka wcieli się w ikoniczną postać CJ Parker, którą w oryginale odtwarzała Pamela Anderson.

 • Britney Spears źle skończy?

  Mająca ostatnio poważne kłopoty osobiste Britney Spears może podzielić los tragicznie zmarłej Anna Nicole Smith, aktorki i byłej modelki "Playboy'a" - tak twierdzi Jason Alexander, były mąż Britney.

 • Andrew Haigh nakręci film o Alexandrze McQueenie

  Historia życia Alexandra McQueena doczeka się ekranizacji. Scenariusz do filmu, którego reżyserii podjął się Andrew Haigh ("45 lat", "Weekend"), powstanie częściowo w oparciu o biografię projektanta "Alexander McQueen: Blood Beneath The Skin".

 • ​"McQueen" : Brzydal w świecie piękna

  Posłuchajmy nowej wersji starego mitu: oto młody buntownik dzięki talentowi i pracy staje się światowej sławy artystą, aby koniec końców zostać pożartym przez wewnętrzny mrok. Brytyjski projektant mody Lee Alexander McQueen był jednym z wielu przeklętych herosów popkultury. Dokument Iana Bonhôte i Petera Ettedgui jest zrealizowaną z rozmachem i wyczuciem kroniką jego życia.

 • Wyrzucili ją z jury show

  Paulinie Porizkovej, pochodzącej z Czech amerykańskiej modelce i aktorce, podziękowano za dalszy udział w popularnym programie "America's Next Top Model", w którym była jurorką. Modelka wyznała to Craigowi Fergusonowi w "The Late Late Show".

 • Video vixens: Kariera dzięki hiphopowym teledyskom

  ...2013 - 2014 była żoną Wiza Khalify i ma z nim syna Sebastiana. Modelka na występach w klipach zbiła ogromny kapitał, który potrafiła umiejętnie wykorzystać. Zaczęła pojawiać się w programach(...) Vixen" opisała Karrine Steffans (znana m.in. z klipu "Hey Papi" Jaya Z). Była modelka przyznała, że środowisko hiphopowe było i jest zwyrodniałe. Ujawniła również, że aby zrobić karierę spała m.in...

Zdjęcia na temat: modelka alexandra