• Informacje na temat:

  modelka cindy

Artykuły na temat: modelka cindy
 • Córka Cindy Crawford odnosi sukcesy jako modelka

  Ma dopiero 16 lat, a zdążyła już pozować dla Marca Jacobsa, spacerować po wybiegu u Calvina Kleina oraz uśmiechać się z okładki francuskiego "Vogue'a". Kaia Gerber, nastoletnia córka Cindy Crawford, to wschodząca gwiazda modelingu i najgorętsze nazwisko sezonu.

 • Cindy Crawford przechodzi na emeryturę

  Cindy Crawford zapowiada, że w tym roku przechodzi na emeryturę. Po zdmuchnięciu 50 świeczek na swoim urodzinowym torcie modelka rezygnuje z modelingu. "Nie muszę już niczego udowadniać" - wyznaje gwiazda wybiegów.

 • Cindy Crawford przygotowuje serial

  Supermodelka Cindy Crawford przygotowuje serial telewizyjny o świecie mody w latach 80. Ikona mody chce m.in. opowiedzieć o wojnie, jaką toczyły między sobą amerykańska agencja Ford i francuska Elite, aby przyciągnąć najbardziej znane modelki.

 • Cindy Crawford: Dziewczyna z pieprzykiem

  Cindy Crawford zapowiedziała, że w 2016 roku przechodzi na emeryturę. Po zdmuchnięciu 50 świeczek na swoim urodzinowym torcie modelka, której znakiem charakterystycznym jest pieprzyk na lewym policzku, chce zrezygnować z modelingu. "Nie muszę już niczego udowadniać" - wyznaje gwiazda wybiegów.

 • Cindy Crawford z córką na okładce "Vogue'a"

  Okładkę kwietniowego numeru francuskiego "Voguea" zdobią dwie piękne panie Crawford. Ikona modelingu Cindy z córką Kaią, która dopiero stawia pierwsze kroki jako modelka. Deklarują, że to ich pierwsza i ostatnia wspólna sesja zdjęciowa.

 • Cindy Crawford: Za młoda na starszego mężczyznę

  Supermodelka Cindy Crawford wyznała, co było powodem rozpadu jej małżeństwa z Richardem Gere. Tym, co sprawiło, że oddali się od siebie, była dzieląca ich różnica wieku. Crawford twierdzi, że gdy wiązała się z 15 lat starszym aktorem, wciąż była nieuformowaną osobą.

 • Historia słynnej modelki w kinie

  ...jak Cindy Crawford czy Claudia Schiffer. Naomi Campbell powiedziała swojej koleżance po fachu: "Wiesz co, Waris? Kiedyś będziesz sławna! Nie zapomnij wtedy o mnie!". Droga do sukcesu nie jest jednak(...) zrobić tego lepiej" - dodaje Waris. W roli głównej występuje modelka i aktorka Liya Kebede. Towarzyszą jej wyśmienici aktorzy charakterystyczni: zdobywczyni Srebrnego Niedźwiedzia i Złotego Globu - Sally...

 • Naomi Campbell ma swój talk-show

  ..."No filter with Naomi", czyli w wolnym tłumaczeniu "Bez retuszu z Naomi" – to tytuł programu w konwencji talk-show, w którym na YouTubie zadebiutowała supermodelka Naomi Campbell. Czarnoskóra piękność do pierwszego odcinka zaprosiła inną gwiazdę wybiegów – Cindy Crawford.

 • Emily Ratajkowski została platynową blondynką

  Modelka zaszokowała swoim fanów tym, że przefarbowała swoje brązowe włosy na platynowy blond. Okazuje się jednak, że nie była to wcale decyzja spontaniczna.

 • Madonna: Film o świecie mody

  Madonna przygotowuje się do ekranizacji książki demaskującej kulisy pracy projektantów mody i ich słynnych modelek. Na razie trwają poszukiwania aktorek, które mogłyby się wcielić w postacie Cindy Crawford, Naomi Campbell czy Lindy Evangelisty.

Dyskusje na temat: modelka cindy
 • Re: Piękna modelka... i wyrodna matka!

  Piękna modelka??? Kołakowska nie jest PIĘKNĄ modelką. Piękna to jest Elle MacPerson, Claudia Shifer, Giselle Bundchen... Wymieniłam 3 brzydkie kobiety. o wiele ładniejsze sa Linda Evangelist, Christy Turlington czy Cindy Crawford jeśli juz jestesmy w kategori starszych top modelek.