• Informacje na temat:

  modelka dostarcza

Artykuły na temat: modelka dostarcza
 • Agnieszka Hyży założyła wydawnictwo cyfrowe. Chce walczyć z fake newsami i hejtem

  Agnieszka Hyży, znana prezenterka i była modelka, została prezesem technologiczno-wydawniczego start-upu - platformy z interaktywnymi e-bookami. Dziennikarka tłumaczy, że projekt będzie walczył z szumem informacyjnym i dostarczał rzetelnych informacji o świecie.

 • "Ameryka Express 2": Jak zakończył się pierwszy odcinek? Kto odpadł z programu?

  ...również będzie liczyła 13 odcinków. W pierwszym odcinku nie odpadła żadna para. Uczestnicy "Ameryka Express 2": 1/ Karolina Pisarek (modelka, finalistka "Top Model") z Martyną Gajewską Komorowską...

 • "Wodzianka" gwiazdą Złotych Globów

  Internetową zwyciężczynią tegorocznych Złotych Globów została "Fiji Water Girl", czyli modelka, która roznosiła wodę podczas ceremonii. "Wodzianka" zrobiła furorę, ponieważ na wielu zdjęciach znanych osób pojawiała się na drugim planie.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Krupa w nowym reality-show

  ..."America's Next Top Model", za którym stoi modelka Tyra Banks. Po edycjach programu w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Grecji, Holandii i w ponad stu innych państwach, przyszedł czas na...

 • Rubik jurorką w "Top model"

  Anja Rubik to obecnie najbardziej rozpoznawalna polska modelka na świecie. Regularnie gości na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody takich jak Vouge, Bazar, Elle czy Numéro. Już od września będzie można ją podziwiać w programie TVN "Top model. Zostań modelką".

 • Mia Farrow przed trybunałem ONZ

  Amerykańska aktorka, Mia Farrow zeznała w poniedziałek, 9 sierpnia, przed haskim trybunałem ds. zbrodni wojennych w Sierra Leone, że słyszała jak brytyjska modelka, Naomi Campbell mówiła, iż otrzymała "olbrzymi diament" od byłego prezydenta Liberii, Charlesa Taylora.

 • "#Supermodelka Plus Size" od września w Polsacie

  We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program "#Supermodelka Plus Size".

 • Julia Roberts: Dziewczyna z Georgii

  ...miewa w życiu momenty, kiedy musi się zastanowić, kim jest i czego chce. Tak też zrobiła i w wieku 17 lat ruszyła na podbój Nowego Jorku. Pracowała jako modelka i uczyła się w szkole aktorskiej(...) rzadziej dostarcza powodów do plotek. Ale kiedy chce, potrafi natychmiast zwrócić na siebie całą uwagę, jak choćby na tegorocznym festiwalu w Cannes, gdy na czerwonym dywanie pojawiła się bez butów...

 • Startują castingi do nowego show Polsatu

  ..., stylu i krągłości. Podstawowym kryterium udziału w show jest modelka w rozmiarze 42. lub większym, wzroście co najmniej 170 cm oraz w przedziale wiekowym: 18-28 lat. Kobiety popularnie określane...

Wideo na temat: modelka dostarcza
 • Agnieszka Hyży założyła wydawnictwo cyfrowe

  Agnieszka Hyży, znana prezenterka i była modelka, została prezesem technologiczno-wydawniczego start-upu - platformy z interaktywnymi e-bookami. Dziennikarka tłumaczy, że projekt będzie walczył z szumem informacyjnym i dostarczał rzetelnych informacji o świecie.