• Informacje na temat:

  modelka karolina

Artykuły na temat: modelka karolina
 • Modelka Karolina Szymczak w filmie "Gwiazdy"

  Jedną z głównych ról w filmie "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego zagrała modelka Karolina Szymczak.

 • Karolina Pisarek: Swoją przyszłość wiążę z Polską

  Karolina Pisarek, zwyciężczyni ostatniej edycji "Ameryce Express", przyznaje, że bardzo dużo podróżuje i lubi poznawać nowe kultury. Ze względu na zawodowe projekty zdarzało się jej mieszkać w różnych zakątkach świata. Tłumaczy jednak, że to w Polsce czuje się najbardziej komfortowo.

 • Karolina Pisarek o "Ameryka Express": Nieśmiałość jest mi obca

  Choć jest filigranową modelką, nie bała się stawić czoła ekstremalnym zadaniom, jakie w Gwatemali i Kolumbii postawili przed nią twórcy programu "Ameryka Express". Świetnie radziła sobie z wyzwaniami wymagającymi kondycji i sprawności. "Najtrudniejsze było dla mnie znalezienie odpowiedniego jedzenia" - wyznaje Karolina Pisarek.

 • Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" bądź w innym popularnym programie.

 • Karolina Gilon: Podłoga ma drżeć

  Karolina Gilon została nową gwiazdą telewizji Polsat. Od września prowadzi reality show "Love Island. Wyspa miłości", przeznaczone dla szukających miłości singli. Prezenterka twierdzi, że możliwość poprowadzenia takiego programu było jej marzeniem, które się spełniło.

 • Karolina Pisarek krytykuje koncert Davida Guetty. "Aż nie wierzyłam"

  ...modelka, Karolina Pisarek . Kobieta mieszka obecnie w USA ze swoim partnerem, a znany DJ jest jej sąsiadem.  "Tydzień temu z mojego okna widziałam, jak grał David Guetta. Urządził koncert na(...) w domach słuchających Davida Guetty. Tego nie popieram totalnie" - opowiadała modelka w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl. Dodała też, jak straszne jest to, że mieszkańcy USA bagatelizują tragiczną...

 • "Ameryka Express 2": Już po finale! Wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska

  Emocje po wielkim finale programu "Ameryka Express 2" jeszcze nie opadły. Trzy pary walczyły o pierwsze miejsce w drugiej edycji produkcji stacji TVN. Walka była niezwykle zacięta! Wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska.

 • Karolina Pajączkowska: Nowa prezenterka TVP Info

  Karolina Pajączkowska przechodzi z TVN24 BiS do Telewizji Polskiej. Specjalizująca się w tematyce międzynarodowej prezenterka zadebiutuje na antenie TVP Info 10 listopada.

 • Karolina Pisarek: W "Ameryce Express 2" jako jedyna nie miałam biegunki

  ...powrocie do Polski. Najmniejsze problemy miała Karolina Pisarek.

 • Karolina Gilon: Niezapomniane prezenty

  ...​Zamiast prezentów materialnych Karolina Gilon preferuje podarunki zapewniające wyjątkowe wspomnienia. Ze swoją przyjaciółką kultywuje tradycję fundowania jubilatce zagranicznych wycieczek.

Zdjęcia na temat: modelka karolina
Wideo na temat: modelka karolina
 • Karolina Pisarek zapewnia: nie chcę wygryźć Wieniawy!

  Karolina Pisarek podczas rozmowy z nami odniosła się do ostatnich rewelacji z portali plotkarskich, że chce niby wygryźć Julię Wieniawę. Modelka nie kryła złości. Zobaczcie nagranie!

 • Karolina Gilon: Wykorzystałam szansę

  Niczego nie dostałam na tacy - deklaruje Karolina Gilon. Modelka twierdzi, że spełniła swoje marzenie z dzieciństwa o pracy przed kamerą, nie przyszło jej to jednak łatwo.

 • Karolina Malinowska spełnia swoje "szalone" marzenie

  Karolina Malinowska postanowiła spełnić swoje dawne marzenie i rozpoczęła naukę jazdy na motorze - jeszcze w tym roku modelka zamierza podejść do egzaminu na prawo jazdy. Według niej życie polega na ciągłym stawianiu sobie różnego rodzaju wyzwań, czasami także kompletnie szalonych. Ona sama zawsze chciała jeździć na motorze, dotąd jednak uznawała, że nie przyszedł na to jeszcze odpowiedni czas