• Informacje na temat:

  modelka lena

Artykuły na temat: modelka lena
 • Jay Leno wraca do "The Tonight Show" jako gość

  Jay Leno powraca do programu "The Tonight Show"? Tak, ale tym razem w roli gościa.

 • Sofia Vergara i Heidi Klum nowymi jurorkami amerykańskiego "Mam talent"

  Aktorka Sofia Vergara i modelka Heidi Klum dołączyły do składu jurorskiego 15. sezonu amerykańskiego programu "Mam talent".

 • Scena z Mikołajem Krawczykiem

  ..."Miałam dopiero jeden dzień zdjęciowy, więc nie wiem, kim tak naprawdę jest Lena. Liczę na ciekawe zawodowe wyzwanie" - mówi Karolina. Wkrótce okaże się jednak, że Lena to pozornie sympatyczna(...) i pracowała jako modelka. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych serialach i podyskutować o nich, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl .

 • Milla Jovovich przyjedzie do Polski

  Modelka i aktorka Milla Jovovich będzie gościem polskiej gali Lexus Fashion Night 6. Gwiazda przyleci do naszego kraju 18 marca.

 • Gwiazdy Hollywood potępiają morderstwo lwa Cecila

  Stomatolog Walter Palmer to negatywny bohater numer jeden w Stanach Zjednoczonych. Doktor pojechał do Zimbabwe na polowanie i zabił lwa Cecila, jedną z największych atrakcji tego afrykańskiego kraju. "Wyczyn" dentysty potępiły w mediach społecznościowych gwiazdy Hollywood, m.in. Olivia Wilde, Lena Headey i Ricky Gervais.

 • Lily Collins droga na szczyt

  Lily Collins przeszła długą drogę w wyjątkowo zawrotnym tempie. Jako nastolatka została felietonistką magazynu "Elle Girl". Jednocześnie pracowała jako modelka i reporterka młodzieżowego serwisu informacyjnego stacji Nickelodeon. Kilka lat temu rozpoczęła natomiast szybką wspinaczkę po kolejnych szczeblach kariery w Hollywood.

 • Jimmy Fallon - nowy król amerykańskiej telewizji

  W kultowym amerykańskich programie "The Tonight Show" doszło do pokoleniowej zmiany. 64-letni Jay Leno przekazał pałeczkę 39-letniemu Jimmy'emu Fallonowi. Nowy gospodarz talk-show słynie z parodiowania gwiazd i brawurowych występów muzycznych.

 • Ukochana Karolaka w "rodzince.pl"

  W jednym z odcinków nowej serii "rodzinki.pl" zobaczymy Violę Kołakowską, aktorkę i modelkę, która od lat regularnie pojawia się w serialach w gościnnych epizodach, a prywatnie partnerkę Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego.

 • "Lipstick on the Glass": Nowy film Kuby Czekaja

  ...w projekcie zadeklarowali także: amerykańska aktorka i modelka Mari Malek ("Morderstwo w Hotelu Hilton"), angielsko-francuska aktorka Laura Benson (“Touch Me Not") oraz silna reprezentacja Niemiec: Lena...

 • 50 lat Benny'ego Benassiego i 15 lat "Satisfaction"

  Byrne (tancerka z Manchesteru), Thekla Roth (modelka i osobowość telewizyjna, znana głównie z brytyjskich programów rozrywkowych), Natasha Mealey (modelka, która pojawiała się m.in. na okładach "GQ" i "Maxim"), Suzanne Stokes (króliczek "Playboya" z 2000 roku) oraz Lena Frank (aktorka filmów dla dorosłych).  Niestety żadna z nich nie podzieliła losu Benassiego, któremu przebój otworzył drzwi...

Zdjęcia na temat: modelka lena