• Informacje na temat:

  modelka plus size

Artykuły na temat: modelka plus size
 • "#Supermodelka Plus Size": Zadania sportowe

  Program "#Supermodelka Plus Size" to nie tylko pokazy i sesje zdjęciowe. Przed finalistkami postawiono zadania, mające pokazać, czy dziewczyny są w formie, która pozwoli im nie tylko wygrać program, ale też bez problemu poradzić sobie w pracy profesjonalnej modelki plus size.

 • Pierwsza polska "Supermodelka Plus Size" topless na plaży

  Joanna Cesarz, zwyciężczyni jedynej dotychczas polskiej edycji programu "Supermodelka Plus Size", kusi na Instagramie. Modelka opublikowała zdjęcie z wakacji, do którego pozowała topless na plaży. Fotografia rozpaliła zmysły jej fanów. "Chyba się zakochałem. Wyglądasz jak bogini" - pisze jeden z nich.

 • "#Supermodelka Plus Size": Wybrano finalistki

  Jurorzy programu "#Supermodelka Plus Size" wybrali 15 dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę. Uczestniczki zamieszkały już w domu modelek i przez najbliższe tygodnie będą musiały zmierzyć się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą.

 • "#Supermodelka Plus Size" od września w Polsacie

  We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program "#Supermodelka Plus Size".

 • "#Supermodelka Plus Size": Co w drugim odcinku?

  Premierowy odcinek programu "#Supermodelka Plus Size" pokazał, że mamy w Polsce mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn pełnych krągłości i wdzięku! Z ponad tysiąca kandydatek, podczas castingu, a następnie po sesji zdjęciowej, jury wybrało pierwsze siedem, które będą walczyć o tytuł #Supermodelki Plus Size. W drugim odcinku wybrane zostanie kolejne osiem uczestniczek, które zamkną finałową piętnastkę...

 • "#Supermodelka Plus Size": Zakryta nagość i Rafał Maserak

  W środowy wieczór o tytuł #Supermodelki Plus Size walczyło już tylko sześć uczestniczek. Rywalizacja o wygraną przybiera na sile. W ubiegłym tygodniu między dziewczynami doszło do ostrego spięcia, ale jak się okazało, oczyściło ono atmosferę jedynie na chwilę. Poza układaniem osobistych relacji, w siódmym odcinku na mieszkanki domu modelek czekały kolejne zadania, m.in. sesja nago, pokaz...

 • Znamy jurorów programu "#Supermodelka Plus Size"

  Tłumy kobiet pełnych krągłości i wdzięku, z których każda marzy o tym, by zostać Supermodelką Plus Size, zjawiły się 15 maja w Warszawie na castingu do nowego show Polsatu. Udowodniły, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być sexy. Znamy też nazwiska jurorów programu, który trafi na antenę już we wrześniu.

 • Ewa Minge: "Supermodelka Plus Size" to program misyjny

  Chętnie zgodziła się na udział w show "#Supermodelka - Plus Size", bo chciała wszystkim udowodnić, że piękno nie zna wymiaru.

 • "#Supermodelka Plus Size" od 6 września w Polsacie

  Od środy, 6 września, można będzie oglądać jesienną nowość Polsatu - program "#Supermodelka Plus Size". Program emitowany będzie o godz. 20.35, tuż po "Świecie według Kiepskich".

 • "#Supermodelka Plus Size": Sesja z psychologiem, szybkie randki i pokaz w seksownej bieliźnie

  Rozmowy o bolesnej przeszłości, wzruszające spotkanie z bliskimi, test pewności siebie w relacjach damsko męskich i wymagający pokaz w bieliźnie przed męską publicznością. W domu modelek zostało już tylko dziesięć dziewczyn. Piąty odcinek "#Supermodelki Plus Size" był dla nich szczególnie trudny.

Wideo na temat: modelka plus size
 • "#Supermodelka Plus Size": Modelka nie mówi "nie"

  W trzecim odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” uczestniczki poddane zostaną metamorfozom wizerunku. Wiązać się będą z tym olbrzymie emocje. Czy wszystkie dziewczyny ochoczo przystaną na propozycje Klaudiusza Iciek "Claudiusa" - stylisty fryzur marki Kemon? Czy którąś z nich czeka drastyczna, trudna do zaakceptowania zmiana?

 • "#Supermodelka Plus Size": Uczestniczka zachwycona wyzwaniem

  "#Supermodelka Plus Size" to program, w którym uczestniczki pod okiem ekspertów pracują, aby zostać pierwszymi profesjonalnymi modelkami plus size. W tym programie dziewczyny zaczynają wierzyć w siebie i swoje możliwości! Dzięki warsztatom tanecznym Zuza po długiej przerwie poczuje, że scena to jej miejsce. Czy będzie podbijać estrady nie tylko jako modelka?

 • "#Supermodelka Plus Size": Pogodynka plus size?

  Program "#Supermodelka Plus Size" przyciągnął nie tylko dziewczyny marzące o zostaniu modelką, ale też… pogodynką plus size! Czy Gosia Krupa przekona jury do swojego talentu? Jak poradzi sobie nie tylko przed mapą pogody, ale też na wybiegu?