• Informacje na temat:

  modelka podda

Artykuły na temat: modelka podda
 • Chrissy Teigen po operacji zmniejszenia piersi. John Legend komentuje

  Modelka Chrissy Teigen poddała się operacji zmniejszenia biustu. Teraz John Legend dba o to, aby żona odpowiednio wypoczęła po zabiegu.

 • Natalia Siwiec: Nie zmniejszyłam piersi

  Modelka Natalia Siwiec zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

 • Monika Miller przeszła operację zmniejszenia piersi. Pokazała zdjęcie!

  Monika Miller, wnuczka byłego premiera i uczestniczka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", ujawniła w sieci, że zmniejszyła piersi. Poddała się operacji, z której efektów jest bardzo zadowolona. Zmniejszyła biust o kilka rozmiarów.

 • Kobieta Stallone'a idzie pod nóż

  Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone'e, na oczach milionów widzów podda się operacji plastycznej w nowym niemieckim reality show.

 • Kendra Wilkinson: Nigdy więcej dzieci!

  Ciężarna była gwiazda "Playboya" - Kendra Wilkinson - przyznała, że po urodzeniu drugiego dziecka podda się operacji uniemożliwiającej jej ponowne zajście w ciążę.

 • "Klinika urody gwiazd": Sekrety polskich celebrytów

  Czego wstydzi się Magdalena Różczka? Co starają się ukryć Dominika Zasiewska i Ewa Kasprzyk? W nowym programie TLC "Klinika urody gwiazd" widzowie zobaczą nie tylko ich zwierzenia, ale również zabiegi upiększające, którym zdecydowały się poddać.

 • "Top Model": Szokujące i seksowne

  Co tydzień uczestniczki programu będą poddawane najróżniejszym, niejednokrotnie zadziwiającym, a nawet szokującym próbom, które pozwolą im oswoić się z nierzadko bezwzględnym światem modelingu(...) TVN, która emituje show. Po pierwszym szale związanym z oglądaniem rezydencji, rezerwacją łóżek, szaf, uczestniczki programu "Top Model. Zostań modelką" zostały poddane metamorfozie. Nowy wizerunek...

 • Kto zostanie "Top Model"?

  Papierska. Co tydzień uczestniczki programu "Top Model. Zostań modelką" poddawane były przeróżnym testom z wielu dziedzin życia. Wcielały się w dziennikarki, pozowały nago z budzącymi u wielu ludzi strach płazami i gadami, wykazać musiały się zdolnościami aktorskimi, spontanicznością oraz umiejętnością improwizacji. Poddane zostały także wojskowemu drylowi na poligonie. Uczyły się jak zapanować nad...

 • Zeta-Jones zmieni w filmie płeć

  Aktorka Catherine Zeta-Jones ( "Legenda Zorro" , "Ocean's Twelve: Dogrywka" , "Ulubieńcy Ameryki" ) wcieli się w filmie w postać pierwszego Brytyjczyka, który poddał się operacji zmiany płci.

 • Natalia Siwiec: Lubię się przebierać

  W nowym show TVP2 "Mów mi Mistrzu!" uczestnicy na oczach publiczności muszą się zmierzyć z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami. Żeby przetrwać, trzeba improwizować. Zadaniem Natalii Siwiec było wcielić się w postać reżysera filmowego z lat 50. Problem w tym, że aktor grający główną rolę w sztuce mówił tylko po węgiersku. Modelka przyznaje, że nie miała łatwego zadania i nie do końca...

Zdjęcia na temat: modelka podda
Wideo na temat: modelka podda
 • "#Supermodelka Plus Size": Modelka nie mówi "nie"

  W trzecim odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” uczestniczki poddane zostaną metamorfozom wizerunku. Wiązać się będą z tym olbrzymie emocje. Czy wszystkie dziewczyny ochoczo przystaną na propozycje Klaudiusza Iciek "Claudiusa" - stylisty fryzur marki Kemon? Czy którąś z nich czeka drastyczna, trudna do zaakceptowania zmiana?

 • Natalia Siwiec dementuje: Nie zmniejszyłam piersi

  Modelka zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

 • Wellman i Przetakiewicz o retuszowaniu swoich zdjęć!

  Od października zaczęło obowiązywać we Francji prawo nakazujące oznaczanie zdjęć, wykorzystywanych w kontekście komercyjnym, które poddano obróbce graficznej. Temu, kto nie zastosuje się do nowych przepisów, grozi wysoka kara. W "Dzień Dobry TVN" o takim rozwiązaniu opowiedziały: dziennikarka Dorota Wellman, projektantka Joanna Przetakiewicz i modelka Marta Dyks. Czy zdjęcia Joanny Przetakiewicz