• Informacje na temat:

  modelka przeprowadziła

Artykuły na temat: modelka przeprowadziła
 • Sveva Alviti: Włoska modelka w roli francuskiej piosenkarki

  Film "Dalida. Skazana na miłość" to intymny portret gwiazdy, nowoczesnej kobiety, która podejściem do życia wyprzedziła swoje czasy. W rolę artystki wcieliła się włoska modelka Sveva Alviti.

 • 13-miesięczna córka gwiazdorskiej pary zadebiutowała jako modelka

  ...przed wścibskimi fotografami. W Los Angeles miały miejsca spotkania z rodzicami dzieci podobnymi do North, które przeprowadziła specjalna firma" - twierdzi informator gazety. "W końcu znaleziono...

 • 60-letnia Kim Basinger podpisała kontrakt z agencją modelek

  Basinger, znana m.in. z obrazów "9 1/2 tygodnia" i "Tajemnice Los Angeles", nim trafiła do Hollywood, była wziętą modelką. Przez elitarną agencję Ford została wypatrzona podczas wyborów Miss Nastolatek Ameryki w 1969 r. W latach 70. pojawiła się na okładkach dziesiątków magazynów. W 1976 r., zmęczona modelingiem, odeszła z branży i przeprowadziła się do Los Angeles. Postawiła sobie cel, że...

 • "Mam talent": Afera z odejściem Gabrielle Union ma swój finał. Co wykazało śledztwo?

  Chociaż sezon 15. amerykańskiego "Mam talent" już wystartował, wiele osób czekało na to, co przyniesie podsumowanie poprzedniej edycji. Po głośnym odejściu z show Gabrielle Union, telewizja przeprowadziła wewnętrzne dochodzenie. Po kilku miesiącach poznaliśmy wnioski.

 • Jennifer Aniston o toksycznej matce i trudnym dzieciństwie

  Brak poczucia stabilizacji. Matka modelka wpędzająca w kompleksy. Dom, w którym stale były kłótnie. Oto historia Jennifer Aniston.

 • Milla Jovovich wydaje płytę

  Milla Jovovich, amerykańska modelka i aktorka ukraińskiego pochodzenia, wydaje pierwszą od 18 lat płytę. Album trafi do miłośników jej wokalnego talentu i urody w październiku.

 • Joanna Krupa: Wakacyjne wspomnienia

  Joanna Krupa przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w wieku 5 lat - wyjechała z mamą, ojciec dołączył do nich półtora roku później. W Chicago mieszkały już od dłuższego czasu ciotka i babka(...) nad jezioro z rodziną, z mamą, tatą, ciocią, kuzynostwem i to jest takie dobre wspomnienie - mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Modelka twierdzi, że jako dziecko zawsze...

 • Carmen Electra: Być muzą Prince'a

  Tara Leigh Patrick, czyli Carmen Electra, znana jest jako modelka, tancerka oraz aktorka serialowa i filmowa. Nie wszyscy jednak wiedzą, że 45-letnia celebrytka (urodziła się 20 kwietnia 1972 roku) rozwój swojej kariery zawdzięcza Prince’owi. To właśnie legendarny twórca chciał zrobić z niej gwiazdę pop.

 • Małżeństwo? Po moim trupie!

  Britney Spears nie będzie mogła poślubić obecnego partnera z bardzo prostego powodu - Adnan Ghalib jest już żonaty. "Ożeni się z nią po moim trupie!" - grozi żona paparazzi, modelka AzLynn Berry.

 • Stacy Martin: Lepsza "Nimfomanka" od filmu Disneya

  Grunt to wyluzowani rodzice. Modelka Stacey Martin, którą zadebiutowała na ekranach w filmie "Nimfomanka" Larsa von Triera, przyznała, że miała pełne poparcie rodziny. "Jesteś naszą córką. Nie możesz rozpocząć od małej rólki w filmie Disneya!" - usłyszała na zachętę od mamy i taty.

Wideo na temat: modelka przeprowadziła
 • Agnieszka Orzechowska przeszła metamorfozę pod okiem Sablewskiej

  Maja Sablewska zaprosiła do swojego programu Agnieszkę Orzechowską, nazywaną „polską Angeliną”. Stylistka przeprowadziła jej metamorfozę. Jak przebiegała zmiana i co starały się zmienić w kontrowersyjnym wyglądzie Orzechowskiej? Czy modelka była zadowolona ze współpracy? – Jestem mile zaskoczona, nie wiedziałam, że Maja jest taką cudowną osobą – wyznała. Zobaczcie metamorfozę... (Dzień dobry TVN