• Informacje na temat:

  modelka światowej sławy

Artykuły na temat: modelka światowej sławy
 • Nowojorska modelka w Polsce!

  Światowej sławy modelka Waris Dirie odwiedzi w środę, 18 listopada, Polskę. W ramach wizyty będzie promować film ,,Kwiat pustyni", który powstał na kanwie jej życia.

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  ...wcielają, mają ich własne imiona. Wśród nich będzie można zobaczyć uczestniczkę ostatniej edycji programu "Top Model" Marcelę Leszczak. Gra ona światowej sławy modelkę, która wraca z zagranicznego kontraktu. - Łączy mnie z nią imię i zawód. Niestety, nie miałam jeszcze okazji pracować za granicą i nie jestem tak znana. Ale wszystko przede mną - mówi modelka. Na planie jej konkurentką jest...

 • Olga Kurylenko i jej droga do sławy

  Najbardziej pamiętamy ją jako dziewczynę Bonda w filmie "Quantum of Solace". Olga Kurylenko nie chce być jednak kojarzona jedynie z tą rolą. Urodzona na Ukrainie aktorka i modelka stopniowo podbija Hollywood. Niebawem zaskoczy nas w nowym filmie Terrence'a Malicka, twórcy głośnego "Drzewa życia".

 • Cara Delevingne bezdomną w teledysku "River Water" The Spencer Lee Band

  The Spencer Lee Band zaprosili do swojego nowego teledysku Carę Delevingne. Światowej sławy modelka i aktorka wcieliła się w nim w rolę bezdomnej narkomanki.

 • Anja Rubik bez cenzury. Zobacz teledysk do piosenki Mary Komasy

  Kontrowersyjny klip Mary Komasy, w którym pojawia się światowej sławy modelka Anja Rubik, można obejrzeć w sieci. Do tej pory produkcję widziała tylko publiczność 9. Netia Off Camera.

 • Claudia Schiffer - supermodelka światowej sławy - przyleciała w czwartek, 28 września, z krótką wizytą do Polski. Modelka zgodziła się promować kolekcję ubrań jednej z polskich firm odzieżowych; została twarzą kolekcji wiosna - lato 2007.

 • Anja Rubik nie wierzy w trendy

  Anja Rubik, światowej sławy modelka, która brała udział w kampaniach największych projektantów, jurorka i prowadząca polską edycję "Project Runway", zamierza wypuścić na rynek własną linię ubrań!

 • Naomi Campbell w Warszawie

  Światowej sławy modelka Naomi Campbell przyjedzie do Polski na zaproszenie marki Lexus, aby 17 listopada wziąć udział w trzeciej edycji Lexus Fashion Night. Gwiazda zaprezentuje się na wybiegu w kolekcjach Lexus, zaprojektowanych przez dwóch polskich projektantów - Agnieszkę Maciejak oraz Wojtka Dziedzica.

 • Sandra Kubicka w "Tańcu z Gwiazdami"

  Sandra Kubicka została kolejną uczestniczką jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak przepiękna modelka poradzi sobie na parkiecie?

 • Lou de Laâge: Nadzieja francuskiego kina

  Karierę zaczęła jako modelka i twarz marki Bourjois. Dziś zjawiskowa Lou de Laâge uchodzi za nadzieję francuskiego kina. Ma na koncie występy u boku Moniki Bellucci i Juliette Binoche oraz cenne trofeum Shooting Stars. Nagrodę, przyznawaną najzdolniejszym europejskim aktorom młodego pokolenia, w przeszłości otrzymywały takie sławy jak Daniel Craig czy laureatka Oscara Rachel Weisz!