• Informacje na temat:

  modelka tatuaż

Artykuły na temat: modelka tatuaż
 • Nick Carter: Nowy tatuaż

  Nick Carter, wokalista boysbandu Backstreet Boys, po rozstaniu z Paris Hilton, postanowił usunąć sobie tatuaż z jej imieniem. Zamiast imienia dziedziczki słynnej rodziny hotelarskiej na klatce piersiowej pojawi się znak piratów - czaszka i skrzyżowane piszczele.

 • Tatuaże Ilony Felicjańskiej. Co oznaczają?

  ..."Robienie tatuaży zakończyło się dla mnie wraz z moim rozwojem duchowym" - mówi Ilona Felicjańska. Jaskółka, motyl, ptak w otwartej klatce i niezapominajka są dla modelki symbolami poszukiwanej wolności, przemian i zamykania pewnych rozdziałów w życiu.

 • Justin Bieber zrobił sobie tatuaż na twarzy. Zobacz zdjęcie

  W sieci pojawiło się zdjęcie Justina Biebera z nowym tatuażem nad jego brwią. Wokalista umieścił tam napis "Grace".

 • Emil Biliński: Fotograf puszystych modelek

  Wśród czwórki jurorów programu "Supermodelka Plus Size", którego uczestniczki - piękności o krągłych kształtach - marzą o karierze na wybiegu, znalazł się fotograf Emil Biliński.

 • Glaca i tatuaż na twarzy (nowa płyta "ZANG")

  W sieci pojawił się krótki film, na którym widzimy tatuaż wykonywany na twarzy. Ten wzór to napis ZANG - tytuł solowej płyty Glacy , której premiera jest przewidziana na 6 kwietnia. Okładka albumu przedstawia symbol ZANG wytatuowany na głowie wokalisty. Autorem tej grafiki i wzoru jest Vahan Bego - autor wielu koncepcji i wizualnych akcji zespołu Sweet Noise . Zdjęcie wykonał fotograf Tomek...

 • Kate Moss uratuje The Libertines?

  Pisaliśmy niedawno o romansie Kate Moss i Pete'a Doherty'ego, byłego członka angielskiej grupy The Libertines, a obecnie lidera Babyshambles. Para postanowiła scementować związek w mało oryginalny sposób - przez wspólny tatuaż.

 • Scorupco: Dumna z bycia Polką

  Izabella Scorupco - dla jednych "Dziewczyna Bonda", dla innych Helena Kurcewiczówna z "Ogniem i mieczem". Aktorka przekonuje, że nigdy nie zapomina o swoich korzeniach. Zapewnia, że jest dumna z bycia Polką, a świadczy o tym choćby subtelny symbol widoczny na jej nadgarstku. Jest nim tatuaż z wizerunkiem Orła Białego.

 • ...36-letni Liroy ciężko pracował, by kojarzyć się przede wszystkim z rapem, tatuażami, nagimi dziewczynami i ostrymi rozróbami.

 • "Miłość na bogato": Nowi bohaterowie

  ...w postać Maksa, chłopaka Karoliny (Karolina Gilon). - Nie mogę za wiele powiedzieć, ale moja postać stoi raczej po ciemnej stronie. Jego pasją są tatuaże. Uwielbiam czarnych, cynicznych bohaterów. Zostałem...

 • Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Boję się masakry

  Monika Miller to postać nietuzinkowa i charyzmatyczna. Doskonale sprawdza się jako influencerka i modelka alternatywna. Pozuje przede wszystkim do zdjęć typu editorial, beauty, fashion czy pin up(...) wytargana i mówię: "Dzisiaj miałam trening, robiliśmy to i to". I pokazuję filmik. A moi dziadkowie mówią: "No, fajnie, a co chcesz na obiad?". To jest takie normalne - opowiada fotomodelka. Monika...

Zdjęcia na temat: modelka tatuaż