• Informacje na temat:

  modelka uczy się angielskiego

Artykuły na temat: modelka uczy się angielskiego
 • Zaszalałabym!

  Izabela Zwierzyńska cieszy się, że w życiu jej bohaterki z "Barw szczęścia" - Iwony Pyrki, tak wiele się dzieje. Prywatnie aktorka też nie narzeka na nudę: tańczy, gotuje, zajmuje się modą oraz uczy się języków.

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

 • Olga Kurylenko i jej droga do sławy

  Najbardziej pamiętamy ją jako dziewczynę Bonda w filmie "Quantum of Solace". Olga Kurylenko nie chce być jednak kojarzona jedynie z tą rolą. Urodzona na Ukrainie aktorka i modelka stopniowo podbija Hollywood. Niebawem zaskoczy nas w nowym filmie Terrence'a Malicka, twórcy głośnego "Drzewa życia".

 • Rubik: Ostatnie przygotowania

  ...21 czerwca odbędzie się ślub Piotra Rubika z Agatą Paskudzką. Kompozytor w ostatni czwartek (5 czwartek) przyjął sakrament bierzmowania, który jest wymagany do zawarcia związku małżeńskiego przed ołtarzem.

 • Jason Statham: Pod napięciem

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa. Jak to się stało, że ten usportowiony Brytyjczyk, który świętuje właśnie 50. urodziny, trafił do kina?

 • "Popowy tygiel"

  Amerykańska grupa Pussycat Dolls stała się jednym z objawień 2005 roku, głównie za sprawą przebojowego singla "Don't Cha" w którym szóstkę śpiewających...

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Ursula Andress: Bo jestem piękna

  ...spośród sześciorga dzieci, zawsze miała niepokorny charakter. Jako 17-latka uciekła z domu ze starszym od siebie aktorem Danielem Gélinem do Paryża. Tam brała lekcje aktorstwa i tańca, uczyła się też angielskiego. Kolejnym przystankiem na drodze do kariery był Rzym, gdzie stawiała pierwsze kroki jako modelka. Apetyczne krągłości stały się dla niej przepustką do świata kina: zagrała kilka...

 • Richard Burton: Żonę kupił za milion dolarów

  ..., zamężnej już siostry i wyprowadza się do sąsiedniego miasteczka. Tu uczy się angielskiego (w jego rodzinnym Pontrhydyfen wszyscy mówią po walijsku), doskonali w ulicznych pojedynkach, biega po górach(...)), zasad higieny (śmierdzące skarpetki lądują na podwórku koło wychodka) i jakiej takiej ogłady. Nauczyciel angażuje chłopca do amatorskiego teatru, proponuje mu też adopcję, ale to okazuje się niemożliwe...