• Informacje na temat:

  modelki brali

Artykuły na temat: modelki brali
 • Joanna Krupa bierze ślub! Kto zostanie jej mężem?

  W 2013 roku Joanna Krupa wyszła za przedsiębiorcę Romaina Zago. I choć wydawali się tworzyć szczęśliwą parę, prawda okazała się inna. Media obiegła wieść, że małżonkowie postanowili się rozstać, co zresztą zainicjował mąż modelki. Później ponoć żałowął tego kroku, ale nie było już odwrotu. Rozwód został sfinalizowany w lipcu 2017 roku.  Kilka miesięcy później znów się zakochała. Nowego ukochanego...

 • "Modelka": Mads Matthiesen kręci w Polsce

  Po swoim ciepło przyjętym przez krytykę debiucie "Misiaczek" (2012), duński reżyser Mads Matthiesen jest w trakcie zdjęć do kolejnego filmu - "Modelka".

 • Adam Fidusiewicz ma nową dziewczynę! To znana modelka!

  Adam Fidusiewicz (30 l.) ma nową dziewczynę!

 • Donatan ponownie o Słowianach (klip "Brać")

  Najnowszy teledysk Donatana i wokalistki Cleo do utworu "Brać" można już obejrzeć w internecie.

 • Ilona Felicjańska jednak bierze ślub! Wybryki ukochanego jej nie zraziły!

  Ilonę Felicjańską (45 l.) pochwaliła się, że lato będzie miała wypełnione podróżami. Zamierza się wybrać nad polskie morze, jej narzeczony i synowie są bowiem fanami kitesurfingu. Modelka planuje ponadto wyjazd na jedną z greckich wysp oraz do Anglii, gdzie weźmie ślub z Paulem Montaną.

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • Kuba Wojewódzki wcale nie ma zamiaru brać ślubu z Renulką?

  Raz na jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia, według których Kuba Wojewódzki (53 l.) miałby być na dobrej drodze ku ostatecznemu ustatkowaniu się. Sam showman w swoim stylu skomentował tego typu wieści.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Maciej Zakościelny bierze ślub?! Wiemy, gdzie odbędzie się uroczystość!

  Kilka dni temu aktor razem z synkiem i partnerką, matką dziecka - modelką Pauliną Wyką (31 l.), wybrali się na Targ Śniadaniowy na warszawskim Mokotowie. To idealne miejsce dla poszukujących kulinarnych ciekawostek, ale też na spotkania z przyjaciółmi. Podczas targów zwykle organizowane są też różne zajęcia dla dzieci, ale zapewne to dopiero pomysł na przyszłość, który może wykorzystać Maciej...

 • Kasia Smutniak u Tavianich i Morettiego

  Widzowie we Włoszech zobaczą wkrótce Kasię Smutniak w dwóch filmach znakomitych reżyserów: braci Paolo i Vittorio Tavianich oraz Nanniego Morettiego. Prasa włoska z wielkim uznaniem pisze o aktorce, która jest porównywana nawet do Marleny Dietrich.

Zdjęcia na temat: modelki brali
Wideo na temat: modelki brali
 • Dawid Woliński powiedział, że ma "niewyjściową twarz"! Teraz wraca w nowym show

  Marta Siwak brała kiedyś udział w programie "Top Model". Niestety, Dawid Woliński nie poznał się na jej wdziękach. Surowy projektant powiedział jej nawet, że ma "niewyjściową twarz". Teraz Siwak powraca w nowym programie TVN. Modelka będzie tym razem... szukała męża! Jaki facet będzie dla niej idealny? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...