• Informacje na temat:

  modelki czarne

Artykuły na temat: modelki czarne
 • "Złamane serce" Imany. Była modelka debiutuje

  W 2009 roku Imany zdecydowała się porzucić karierę modelki i zająć tym, co uważała za swoje powołanie - muzyką. Bez żadnego doświadczenia w show-biznesie, z dnia na dzień, ta pochodząca(...) bohaterek" - tłumaczy. "To jest tak, że kiedy widzimy pewne wyjątkowe postaci - czarne kobiety, które osiągnęły wielki sukces i są spełnione w taki czy inny sposób, to chcemy być takie jak one. Stają się...

 • Weekend w kinie: Sąsiedzi, matki, modelki

  ...matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią. Marzeniem Emmy (Maria Palm) - głównej bohaterki "Modelki" Madsa Matthiesena - jest zostanie gwiazdą...

 • Modelka schodzi z parkietu

  Czarnecki w walcu wiedeńskim "Na stokach mandżurii". Modelce dostało się od Czarnej Mamby. Zdaniem jurorki Francys zamiast tańczyć na paluszkach, "kolebała się cały czas", niczym w jakimś break dance. Humor(...) otrzymała Monika Richardson i Krzysztof Hulboj. Z programu odpadli Francys Sudnicka i Łukasz Czarnecki.

 • Flejd i jego "Czarna magia"

  .... Flejdowi towarzyszą modelki z ekipy Toxic Girls . Stylizacją zajął się projektant Paweł Tumiłowicz, którego lateksowe kreacje mogliśmy oglądać wcześniej na "wodziankach" u Kuby Wojewódzkiego. Za teledysk...

 • Mała Czarna i "Szalona dziewczyna"

  Poniżej możecie zobaczyć debiutancki teledysk "Szalona dziewczyna" discopolowej wokalistki ukrywającej się pod pseudonimem Mała Czarna.

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • Jennifer Lawrence w roli modelki

  Jennifer Lawrence znajdzie się w jesienno-zimowym wydaniu prestiżowego magazynu Diora. Zdjęcia, na których tegoroczna laureatka Oscara wygląda niezwykle elegancko, a jednocześnie pociągająco zrobił szwedzki fotograf Mikael Jansson.

 • Czarna Marilyn

  Grace Jones nawet jeśli o tym nie wiecie - śpiewają o niej piosenki, stylizują się na nią, parodiują, cytują. Nic dziwnego, że artystka sama przyznała sobie tytuł Czarnej Marilyn Monroe i nawet(...) już wyssała wszystkie soki z Wielkiego Jabłka, przeprowadziła się do Paryża, gdzie z powodzeniem rozpoczęła karierę modelki - przy jej 179 centymetrach, posągowej budowie ciała i zachwycającej...

 • Krist Van D: Zobacz piękną modelkę!

  Polski DJ kryjący się pod pseudonimem Krist Van D, znany m.in. ze współpracy z Gosią Andrzejewicz, przygotował kolejny taneczny utwór. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać wakacyjny teledysk do nagrania "Beautiful", w którym śpiewa mieszkająca w Hiszpanii wokalistka Terri Bjerre (m.in. Lutricia McNeal, DONS, 2 Eivissa, Chris Norman), dobrze znana na europejskiej scenie klubowej.

 • "Czarna Mamba" ostrzy pazurki

  W piątek, 7 marca, w telewizji Polsat rusza 14. edycja "Tańca z gwiazdami". W jury show zasiądzie m.in., znana z wcześniejszych odsłon programu, Iwona Pavlović, która już nie może doczekać się pierwszego odcinka.

Zdjęcia na temat: modelki czarne