• Informacje na temat:

  modelki dziewczynki

Artykuły na temat: modelki dziewczynki
 • Nie tylko modelka. Naomi Campbell jako aktorka filmowa i telewizyjna

  ...zabawnym filmie o odzyskiwaniu poczucia własnej wartości, panna Campbell, podobnie jak w wielu poprzednich produkcjach, osadzona została w roli topowej modelki. Trzeba przyznać, że wraz z inną gwiazdą...

 • Tatuaże Ilony Felicjańskiej. Co oznaczają?

  "Robienie tatuaży zakończyło się dla mnie wraz z moim rozwojem duchowym" - mówi Ilona Felicjańska. Jaskółka, motyl, ptak w otwartej klatce i niezapominajka są dla modelki symbolami poszukiwanej wolności, przemian i zamykania pewnych rozdziałów w życiu.

 • Zuza modelką!

  ...też dla Zuzy kilka rad odnośnie zawodu modelki. Podpowiada jej, by przygotowała profesjonalne portfolio i nawet podaje telefon do swojego fotografa. - W tej branży musisz się nauczyć czekać - dodaje...

 • Maddie Ziegler: Sia ma najbardziej zwariowane historie (teledysk "Elastic Heart")

  Prawie 40 mln odtworzeń w ciągu niespełna sześciu dni zanotował klip Sii - "Elastic Heart". Główne role grają w nim 12-letnia tancerka Maddie Ziegler i 28-letni aktor Shia LaBeouf, przez co wokalistka musiała odpierać pojawiające się zarzuty o promowaniu pedofilii.

 • Tyga zdradził Kylie Jenner z 14-letnią dziewczynką?!

  Zagraniczne media odsłaniają kolejne kulisy rozpadu związki Kylie Jenner (18 l.) z raperem o pseudonimie Tyga (26 l.).

 • Sekrety zmarłej modelki

  Zamieszanie związane z przyczyną śmierci znanej modelki i aktorki Anny Nicole Smith zakończyło się wraz z oficjalnymi wynikami śledztwa, które wykazało przypadkowe przedawkowanie lekarstw.

 • „M jak miłość”: Tomasz Oświeciński jest po uszy zakochany w... sześcioletniej dziewczynce!

  Tomasz Oświeciński, czyli Andrzejek z „M jak miłość”, przyznaje, że największą miłością jego życia jest 6-letnia córka Maja. - To jedyna kobieta, która jednym paluszkiem potrafi rozłożyć mnie na łopatki – żartuje aktor-siłacz.

 • Jovovich zrobi z córki modelkę?

  Supermodelka i aktorka Milla Jovovich już zaplanowała karierę dla swojej córki. Gwiazda ekranu pragnie by 3-letnia obecnie dziewczynka o imieniu Ever Gabo w przyszłości poszła w jej ślady i zrobiła karierę w świecie mody.

 • Kinga Rusin zabroniła córce kariery modelki? "Nauka jest najważniejsza"

  ...14-latka ma już za sobą debiut w roli modelki na pokazie Łukasza Jemioła podczas łódzkiego tygodnia mody. Dziewczynka od wielu lat dostaje propozycje rozwinięcia skrzydeł w show-biznesie. Ostatnio(...)" - zapewnia prezenterka na łamach dwutygodnika. Tomasz Lis z kolei nie wyobraża sobie Igi w roli modelki. Na łamach swojego pisma wielokrotnie pisał o aferach, w które wplątywane są młode dziewczyny...

 • Nowojorska modelka w Polsce!

  Światowej sławy modelka Waris Dirie odwiedzi w środę, 18 listopada, Polskę. W ramach wizyty będzie promować film ,,Kwiat pustyni", który powstał na kanwie jej życia.

Zdjęcia na temat: modelki dziewczynki
Wideo na temat: modelki dziewczynki
 • Justyna Kowalczyk mówi "nie" obrzezaniu!

  Co 11 sekund gdzieś na świecie jedna mała dziewczynka zostaje obrzezana. Fundacja "Kwiat pustyni", którą założyła modelka Waris Dirie, rozpoczęła właśnie kampanię "Ocal mały Kwiat Pustyni" przeciwko kaleczeniu młodych dziewczynek. W Polsce w akcję zaangażowali się Martyna Wojciechowska, Omenaa Mensah, Justyna Kowalczyk i Michał Piróg. (Co Za Tydzień / TVN/x-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1797.

  Lidka boi się o życie Radka, kiedy lekarze rozpoczynają niepewny proces wybudzania go ze śpiączki. Dziewczyna wyrzuca sobie, że nie ochroniła narzeczonego przed tragedią. Tymczasem Renata i Grzegorz próbują uciec z Polski. Podczas policyjnego pościgu dochodzi jednak do wypadku. Sabina coraz bardziej oddala się od Tomali i robi wszystko, by spędzać jak najwięcej czasu z Tomkiem. Podczas wspólnych ćwiczeń przystojny trener zaczyna całować szefową. Zbliża się wylot Zuzi na konkurs modelek do...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.