• Informacje na temat:

  modelki fashion week

Artykuły na temat: modelki fashion week
 • Nastolatka wystąpi na Madrid Fashion Week dzięki Justinowi Biebrowi

  ...propozycji reklamowych i ofert pracy. Jednak ma ona zamiar skupić się na edukacji i walczyć o pracę modelki. Okazało się, że marzenia dzięki wokaliście, mogły zostać spełnione. Kimberly została zaproszona na wybieg na Madrid Fashion Week (19-23 lutego). Nastolatka podziękowała za wsparcie Bieberowi na swoim Facebooku:

 • Córka Cindy Crawford odnosi sukcesy jako modelka

  ...pierwszy dopiero miesiąc temu, podczas New York Fashion Week. To wówczas mogliśmy ją podziwiać u Calvina Kleina. Tuż po pokazie opublikowała na Twitterze pełen entuzjazmu post adresowany do dyrektora(...) sukcesów Kai - 3 października otworzyła ona pokaz Chanel, uważany za najbardziej prestiżowy w branży. Jak wyznała później na Instagramie, "nie marzyła o tym nawet w najśmielszych snach". Dla modelki...

 • "Top Model". Zaskakujący werdykt jury. Widzowie oburzeni!

  W dziewiątym odcinku programu "Top Model" uczestnicy musieli zmierzyć się z najważniejszą jak dotąd sesją zdjęciową. To właśnie ona decydowała o tym, kto pojedzie na Fashion Week i tym samym otworzy sobie drzwi do kariery międzynarodowej. Tylko 6 spośród 8 modeli i modelek mogła przejść dalej. Werdykt jury zaskoczył widzów, którzy stanowczo nie zgadzają się z taką decyzją.

 • Zaprezentowała biżuterię i biust

  Marysia Sadowska (30 l.) jest przede wszystkim wokalistką, ale w ostatni weekend zmieniła branżę. Podczas Warsaw Fashion Week wystąpiła w roli modelki.

 • Klapnięty tyłeczek Posh Spice

  Victoria Beckham, znana bardziej jako Posh Spice, zadebiutowała w środę w roli modelki. Członkini grupy Spice Girls pojawiła się na wybiegu prezentując jesienno-zimową kolekcję projektantki Marii Grachvogel, podczas pokazu będącego częścią dorocznej imprezy "London Fashion Week".

 • Iman pierwszy raz na dużej imprezie po śmierci Davida Bowiego

  Modelka Iman na początku września przybyła na imprezę Tom Ford’s New York Fashion Week. Było to jej pierwsze publiczne pojawienie się po śmierci męża gwiazdy, Davida Bowiego.

 • Monica Bellucci na wybiegu

  Włoska aktorka i modelka Monica Bellucci wzięła udział w pokazie mody męskiej Dolce & Gabbana wiosna/lato 2019, który odbył się w sobotę po południu na Milan Fashion Week. Bellucci otworzyła pokaz.

 • Rihanna: Pewność siebie priorytetem

  ...10 września w ramach New York Fashion Week odbyła się specjalna impreza promująca marki Rihanny Savage x Fenty. Na wydarzenie przybyły m.in. Gigi Hadid , Vanessa Hudgens , Halsey i Normani(...). Wokalistka dodała, że chciałaby, aby dzięki jej bieliźnie dobrze prezentowały się też inne kobiety, które niekoniecznie wyglądają jak modelki. "Jest wiele kobiet, które czują się ponuro...

 • Anais Gallagher: Córka Noela Gallaghera robi zawrotną karierą

  ...koniec wyróżnień. W 2017 roku Gallagher została zaproszona na specjalny pokaz na Milan Fashion Week, który odbył się pod koniec lutego. Podczas niego na wybiegu zaprezentowały się dzieci sławnych rodziców - oprócz Anais kolekcje prezentowali m.in. Rafferty Law (syn aktora Jude'a Lawa), Dylan Lee (syn modelki Pameli Anderson i rockmana Tommy'ego Lee), Sofia Richie (córka wokalisty...

 • Michał Piróg: Dres jest moją tarczą

  Jak spodobał ci się pomysł, żeby nagrywać program "Top Model" w tak odległym kraju, jakim są Indie? Michał Piróg : - To doskonały pomysł! Fashion Week w Bombaju to wielkie modowe święto dla Indii. Oczywiście prestiżowy jest Nowy Jork czy Paryż ze względu na tradycje, ale pieniądze są tutaj. To tu przenoszą swoje siedziby wielkie koncerny, tu jest centrum biznesu. Nasze modelki mają szansę...

Zdjęcia na temat: modelki fashion week