• Informacje na temat:

  modelki kokaina

Artykuły na temat: modelki kokaina
 • Pete Doherty aresztowany w Paryżu. Rockman kupował kokainę

  ...kradzież i prowadzenie auta bez uprawnień. W październiku były partner modelki Kate Moss otrzymał zakaz prowadzenia samochodu po tym, gdy czterokrotnie został złapany przez ten sam fotoradar za...

 • Narkotykowe kłopoty Kate Moss

  Słynna topmodelka Kate Moss (31 l.) zostanie przesłuchana przez brytyjską policję w związku z zarzutami o zażywanie kokainy w trakcie sesji nagraniowej jej partnera, Petera Doherty. Dziennik "Daily Mirror" opublikował zdjęcia, rzekomo ukazujące jak Moss zażywa kokainę. Publikacja ta wywołała burzę wokół modelki.

 • Żart holenderskiej aktorki rozzłościł Kolumbię

  Kolumbia zażądała odebrania holenderskiej aktorce Nicolette Van Dam tytułu ambasadora Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) za wątpliwy dowcip: fotomontaż ukazujący piłkarzy tego kraju konsumujących kokainę.

 • Kate Moss: Ciekawostki z życia skandalistki

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss, w czwartek obchodzi 40. urodziny. Biografia Brytyjki obfituje nie tylko w sukcesy zawodowe, ale również w skandale. O Kate napisano wiele, z morza informacji wybraliśmy kilka ciekawostek.

 • Pete Doherty wciąż z Kate Moss?

  Przebywający w areszcie Pete Doherty, lider zespołu Babyshambles, nie próżnuje. Skazany za posiadanie narkotyków muzyk postanowił opublikować więzienny pamiętnik, z którego można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Między innymi tego, że Pete i słynna modelka Kate Moss wciąż są razem...

 • Kate Moss śpiewa

  ...pracują obecnie Babyshambles. "5 linii w 40 minut" - brzmiał tytuł artykułu, w którym opisano szczegóły "sesji nagraniowej" z udziałem pięknej modelki.

 • Robbie Williams: Narkotykowe szaleństwa

  Robbie Williams (30 l.) już nie baluje tak, jak dawniej. A kilkanaście lat temu brytyjski piosenkarz naprawdę się nie oszczędzał i nie stronił ani od alkoholu, ani od narkotyków. W hulankach towarzyszyła mu między innymi słynna modelka Naomi Campbell.

 • Kate Moss rzuciła chłopaka

  Po raz kolejny, tym razem chyba już na poważnie, Kate Moss rozstała się z Petem Dohertym, liderem zespołu Babyshambles. Przyczyną rozpadu ulubionej pary brytyjskich brukowców była ucieczka muzyka z kliniki odwykowej, za którą słono zapłaciła słynna modelka. Wyszczekany Pete podał także inne powody rozstania...

 • Matthew McConaughey: Epizod w przyczepie

  Od lat Matthew McConaughey jest ustatkowanym mężem i ojcem trojga dzieci. Ale w okresie kawalerskiego życia, gdy już był znanym aktorem, zdecydował się na odważny ruch - przeprowadził się z mieszkania do przyczepy kempingowej. 4 listopada gwiazdor obchodzi 50. urodziny.

 • Kate Moss żąda... przerw na papierosa

  Brytyjska supermodelka Kate Moss słynie nie tylko ze swojej urody, ale i nałogów. 39-letnia piękność, nim przystąpi do pracy przed obiektywem upewnia się, że kontrakt zawiera klauzulę, uprawniającą ją do... przerw na papierosa.