• Informacje na temat:

  modelki motocykle

Artykuły na temat: modelki motocykle
 • Marcelina Zawadzka: Jestem ciągle zabiegana

  .... Dla mnie dzień spędzony bez rozmowy z drugim człowiekiem jest naprawdę stracony! Uwielbiam też jazdę Off-Road i motocykle, kocham wszystkie sporty wodne oraz muzykę. Często chodzę po domu z przenośnym(...)" strony. - I bardzo się z tego cieszę! W "Łyku adrenaliny" widzowie będę mieli okazję zobaczyć mnie w innej odsłonie. Zamiast uśmiechniętej modelki, pojawię się jako osoba, która walczy ze swoim...

 • Pamela Anderson wychodzi za mąż!

  Wybrankiem gwiazdy "Słonecznego patrolu" jest niższy o głowę, starszy, łysawy pan. Do ślubu doszło tylko na planie klipu "Rave of Motors" rosyjskiej grupy Piligrim.

 • Paul McCartney i Heather Mills: Ślub w przyszłym roku

  Sir Paul McCartney i jego przyjaciółka Heather Mills ogłosili w czwartek, 26 lipca, że zamierzają się pobrać i ślub planują na przyszły rok. Dokładnej daty na razie nie podali. Nie sprawdziły się zatem wcześniejsze spekulacje dziennikarzy z kolumn towarzyskich, którzy powołując się na "bliskich przyjaciół muzyka", zapewniali, że eks-Beatles i jego narzeczona staną na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku.

 • Co dalej z Sandrą Bullock?

  To był dla Sandry Bullock przełomowy rok. W ciągu miesiąca odniosła największy zawodowy sukces i poniosła największą prywatną porażkę. Teraz próbuje odbudować swoje życie.

 • Charlize Theron: Odkryłam w sobie mrok

  ...z domu, kierowana chęcią spróbowania sił w zawodzie modelki i w balecie. Przez pewien czas uczęszczała nawet do prestiżowej Joffrey Ballet School w Nowym Jorku. Niestety, kontuzja kolana położyła kres...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Festiwal, który łamie stereotypy

  - Łamanie stereotypu, "jakoby starość nieodłącznie wiązała się z niedołężnością" to jeden z celów Festiwalu Filmoteki Europejskiej "Fe Fest". Impreza rozpoczęła się w poniedziałek w Warszawie. Do 9 grudnia w kinie Rejs prezentowane będą filmy poświęcone seniorom.

Zdjęcia na temat: modelki motocykle