• Informacje na temat:

  modelki na zywo

Artykuły na temat: modelki na zywo
 • Anna Lucińska: Mogła być modelką

  Mogła być modelką, ale nie chciała dla utrzymania sylwetki poświęcić swojej pasji - jedzenia. I bardzo dobrze na tym wyszła.

 • Coachella 2019: Oglądaj koncerty gwiazd na żywo

  .... Coachella Valley Music and Arts Festival odbywa się od 1999 roku w Empire Polo Club w Kalifornii. W wydarzeniu tym chętnie biorą udział osoby związane z branżą modową, modelki czy blogerki/blogerzy modowi...

 • After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  W połowie 2016 r. zaręczyli się na scenie podczas koncertu discopolowej grupy After Party. Teraz DJ Pawlo z tego zespołu i modelka Aleksandra Mandryk wzięli ślub.

 • Zagrał kobietę. W dodatku modelkę

  W nowej komedii Sławomira Kryńskiego zatytułowanej "Podejrzani zakochani" znany m.in. z "Randki w ciemno", "Jak się pozbyć cellulitu" i "Lejdis" Rafał Rutkowski występuje w podwójnej roli: zabawnego oszusta zza wschodniej granicy i... kobiety.

 • Klauda El Dursi wyznała, że odrzuciła ofertę prowadzenia show "Hotel Paradise”

  Finalistka 8. edycji „Top Model” i prowadząca "Hotel Paradise" była gościem Michała Piróga w jego relacji na żywo, którą tancerz prowadził w poniedziałek na Instagramie. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących obu programów, a Piróg wyjawił, że niewiele brakowało, a Klaudia nie dotarłaby do finału show TVN.

 • Michael Bublé agresywny wobec żony. Nagranie zaniepokoiło fanów

  Transmisja na żywo Michaela Bublé i jego żony Luisany Lopilato nie poszła tak, jak by sobie życzyła tego gwiazdorska para. Zachowanie wokalisty zaniepokoiło oglądających.

 • Babyface o Michaelu Jacksonie: Co ujawnił znany producent?

  Podczas specjalnej transmisji na żywo na Instagramie, producent Babyface zdradził dwa nieznane epizody z życia Michaela Jacksona, pokazując jego dwa zupełnie nieznane oblicza.

 • Anja Rubik i jej związki ze światem muzyki

  Anja Rubik niejednokrotnie brała udział w projektach muzycznych. Sama często ogląda artystów na żywo, a z niektórymi nawet się przyjaźni. Można ją też spotkać na festiwalach. Jakie jeszcze związki z muzyką ma znana na całym świecie modelka?

 • ​Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim

  Sebastian Fabijański i Maffashion wystąpili we wspólnej relacji na żywo na Instagramie, podczas której odpowiadali na pytania fanów. Maffashion i Fabijański są parą zaledwie od kilku miesięcy, a że dotąd niewiele mówili o swoim związku, to ich fani liczyli na garść interesujących szczegółów. I się nie zawiedli.

 • Edyta Zając o "Tańcu z Gwiazdami": To mnie zaskoczyło

  6 marca wystartowała kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Jedną z uczestniczek tanecznego show jest Edyta Zając. Modelka tłumaczy, że nowe wyzwanie to dla niej przede wszystkim ekscytująca przygoda i szansa na zdobycie nowych umiejętności. Przyznaje, że z tanecznym partnerem, Michałem Bartkiewiczem, od samego początku znajomości bardzo dobrze się dogadują. Podobna energia i wzajemna życzliwość sprawia, że treningi są dla nich przyjemnością.