• Informacje na temat:

  modelki ostre

Artykuły na temat: modelki ostre
 • Justin Timberlake: Nagie biusty za ostre?

  Justin Timberlake najwyraźniej mocno zainspirował się klipem Robina Thickego "Blurred Lines". W jego najnowszym teledysku "Tunnel Vision" również pojawiają się niemal kompletnie nagie modelki.

 • Modelka schodzi z parkietu

  Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" w niedzielnym odcinku mieli do wyboru klasyczny walc wiedeński lub gorącą sambę. Z widowni dopingowali ich finaliści nowej edycji "You Can Dance", a na parkiecie pojawił się od dawna wyczekiwany gość - Piotr Kupicha.

 • Shakira ostro trenuje przed Super Bowl 2020. Kto jej pomaga?

  Na Instagramie kolumbijska wokalistka Shakira prezentuje swoje przygotowania przed występem podczas finału Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego.

 • Modelki na start! Hit jesieni?

  ...modelki nie szczędziły też ostrych słów. Dawid od jednej z uczestniczek usłyszał, że wygląda jak gej. Co skłoniło ją do takiej ostrej riposty? Wszystkiego dowiedzieć mamy się już w premierowym(...) mających największe predyspozycje do zawodu modelki. Oceniali jak radzą sobie z chodzeniem po wybiegu i pozowaniem. Piróg zadbał również o dobrą zabawę, zapraszając na casting Giselle, która co prawda nie...

 • Modelka porno zastąpiła Rihannę

  Piosenkarz Chris Brown, po burzliwym, zakończonym pobiciem i wyrokiem sądowym związku z Rihanną, pokazał się z nową dziewczyną.

 • Fani Rihanny grożą modelce

  Obecna dziewczyna wokalisty Chrisa Browna otrzymuje pogróżki od fanów Rihanny.

 • Modelka z klipów Donatana podjęła decyzję

  Donatana, który również wytłumaczył decyzję modelki. "Zwyczajnie nie ma na to czasu. Po udziale w naszych klipach, ma masę pracy i propozycji działania, tak aby spełniać swoje marzenia" - napisał(...) o "Tańcu z gwiazdami": Sztuczne podtrzymanie życia Modelki z klipów Donatana: "Krytyka nas bolała"

 • Ostre "nie" dla polskich aktorek!

  Carlo Rossell , szef wielkiej włoskiej wytwórni filmowej i zarazem firmy dystrybucyjnej Medusa, należącej do premiera Silvio Berlusconiego, w ostrych słowach wystąpił przeciwko angażowaniu do włoskich filmów aktorek z Europy środkowej i wschodniej.

 • Cara Delevingne: Ostra jak brzytwa

  ...posługiwać się południowoamerykańskim akcentem. Im zmiana jest większa, tym lepiej. A co jest większym wyzwaniem? Przebicie się w show-biznesie w roli modelki czy aktorki? - Obie branże są(...). Chciałabym się zdystansować od splendoru, który wiele osób kojarzy z postacią modelki. Ludzie, którzy chcą być mną i uważają, że nie mam żadnych wad, mocno się mylą. Jestem tylko człowiekiem, jak każdy...

 • Ten klip jest za ostry?

  ..."Blurred Lines" to pierwszy singel zapowiadający nowy album, którego premiera zaplanowana jest na lato. Do współpracy Robin Thicke zaprosił Pharrella Williamsa oraz rapera T.I., którzy także wystąpili w teledysku. Towarzyszą im trzy modelki (Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengue i Elle Evans), które w seksownych pozach prężą się obok wykonawców. W nieocenzurowanej wersji panie są nagie. Robin Thicke...

Wideo na temat: modelki ostre
 • Ilona Felicjańska ostro o Tomaszu Jacykowie. Stylista nie przyznaje się do znajomości z modelką

  Ilona Felicjańska przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Modelka ścięła i przefarbowała włosy z ciemnych na bardzo jasny blond. Felicjańska przyznaje, że odwagi do zmian nabrała już na początku swojej kariery, kiedy w niewybrednych słowach skrytykował ją Tomasz Jacyków. – Zawsze lubiłam zmiany, pamiętam, jak trudna była moja pierwsza metamorfoza. Kiedy przyjechałam do Warszawy miałam długie, spalone trwałą włosy i Tomek Jacyków, który ostatnio jakoś nie przyznaje się do znajomości ze mną,...