• Informacje na temat:

  modelki reklamujące

Artykuły na temat: modelki reklamujące
 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  Piękne zdjęcia reklamujące ubrania popularnej i lubianej polskiej marki odzieżowej, a na nich… córka Anny Przybylskiej (†35 l.) i Jarosława Bieniuka (37 l.), 14-letnia Oliwia! Figurę, włosy i rysy twarzy wzięła z mamy, oczy i usta ma po tacie. Kampania z Oliwką w roli głównej wystartowała dokładnie w drugą rocznicę śmierci aktorki.

 • Armani zakochany w Megan Fox

  ..."Ona uosabia ducha współczesnej kobiety: wolnej, pewnej siebie i uwodzicielskiej" - uzasadnił rzecznik włoskiego domu mody. Pozycja Megan w imperium Armaniego jest imponująca. Najpierw zastąpiła Victorię Beckham, która wraz z mężem, na stałe wpisywała się w kampanie reklamujące ekskluzywną bieliznę. W przypadku kampanii promującej kosmetyki Megan Fox zastąpi słynną modelkę Larę Stone. FB.init...

 • Katy Perry zaatakowana za promowanie Pepsi

  Organizacje zajmujące się zdrowiem publicznym porównały gwiazdy reklamujące napoje gazowane do gwiazd, które kiedyś zachęcały do palenia papierosów.

 • Megan Fox: Co po bieliźnie?

  Czyżby Megan Fox stała się nową muzą Armaniego? Piękna aktorka promuje nie tylko bieliznę i dżinsy włoskiego projektanta - stanie również na czele kampanii promującej kosmetyki domu mody Armani.

 • Dziewczyny Bonda zostały ubrane

  Filmowych krytyków w USA zaskoczyły odkryte ostatnio "przeróbki" dostrzeżone w jednej z opowieści o Jamesie Bondzie. Na korektę filmowych historii pozwoliła sobie amerykańska stacja telewizyjna ABC, która między innymi... ubrała roznegliżowaną partnerkę agenta 007. Wykorzystując technologię komputerową, dziewczynie Bonda "domalowano" między innymi stanik.