• Informacje na temat:

  modelki rozmiar plus

Artykuły na temat: modelki rozmiar plus
 • "#Supermodelka Plus Size": Zadania sportowe

  Program "#Supermodelka Plus Size" to nie tylko pokazy i sesje zdjęciowe. Przed finalistkami postawiono zadania, mające pokazać, czy dziewczyny są w formie, która pozwoli im nie tylko wygrać program, ale też bez problemu poradzić sobie w pracy profesjonalnej modelki plus size.

 • "#Supermodelka Plus Size" od września w Polsacie

  We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program "#Supermodelka Plus Size".

 • Ewa Minge: "Supermodelka Plus Size" to program misyjny

  Chętnie zgodziła się na udział w show "#Supermodelka - Plus Size", bo chciała wszystkim udowodnić, że piękno nie zna wymiaru.

 • "#Supermodelka Plus Size" od 6 września w Polsacie

  Od środy, 6 września, można będzie oglądać jesienną nowość Polsatu - program "#Supermodelka Plus Size". Program emitowany będzie o godz. 20.35, tuż po "Świecie według Kiepskich".

 • Emil Biliński: Fotograf puszystych modelek

  Wśród czwórki jurorów programu "Supermodelka Plus Size", którego uczestniczki - piękności o krągłych kształtach - marzą o karierze na wybiegu, znalazł się fotograf Emil Biliński.

 • "#Supermodelka Plus Size": Naga sesja?

  Nieodłączną częścią modelingu, niezależnie od rozmiaru, jest fascynacja ciałem, a co za tym idzie - nagie sesje. Nagość zawsze jest obecna w sesjach o tematyce fashion. W programie "#Supermodelka Plus Size" dziewczyny będą musiały zmierzyć się z tym wyzwaniem.

 • "#Supermodelka Plus Size": Wybrano finalistki

  Jurorzy programu "#Supermodelka Plus Size" wybrali 15 dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę. Uczestniczki zamieszkały już w domu modelek i przez najbliższe tygodnie będą musiały zmierzyć się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą.

 • "#Supermodelka Plus Size": Kilogramy nas nie definiują

  ...6 września poznamy dziewczyny, które zgłosiły się do nowego show Polsatu o modelingu w wersji plus size. W dwóch odcinkach castingowych programu „#Supermodelka Plus Size”, spośród ponad 1000 kandydatek, jury wyłoni łącznie 15 uczestniczek, które zamieszkają w domu modelek. Kogo z pierwszego odcinka castingowego jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie?

 • Znamy jurorów programu "#Supermodelka Plus Size"

  Tłumy kobiet pełnych krągłości i wdzięku, z których każda marzy o tym, by zostać Supermodelką Plus Size, zjawiły się 15 maja w Warszawie na castingu do nowego show Polsatu. Udowodniły, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być sexy. Znamy też nazwiska jurorów programu, który trafi na antenę już we wrześniu.

 • "#Supermodelka Plus Size": Zakryta nagość i Rafał Maserak

  W środowy wieczór o tytuł #Supermodelki Plus Size walczyło już tylko sześć uczestniczek. Rywalizacja o wygraną przybiera na sile. W ubiegłym tygodniu między dziewczynami doszło do ostrego spięcia, ale jak się okazało, oczyściło ono atmosferę jedynie na chwilę. Poza układaniem osobistych relacji, w siódmym odcinku na mieszkanki domu modelek czekały kolejne zadania, m.in. sesja nago, pokaz...