• Informacje na temat:

  modelki toczy

Artykuły na temat: modelki toczy
 • "Wojna" o dwie polskie modelki

  Dwie z największych światowych agencji modelek kontynuują ze sobą wojnę. Do manhattańskiego sądu wpłynął pozew Next Management przeciwko Ford Models o "kradzież talentów", czyli topowych modelek. Co godne uwagi, wojna toczy się o dwie Polki: Annę Jagodzińską i Annę Cywińską .

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • Seksafera: Zula Walkowiak poszukiwana przez policję!

  Przeciwko Zuli Walkowiak w warszawskim sądzie toczy się proces karny. Niestety, policja ma trudność ze znalezieniem modelki.

 • "Druga szansa" : Z "Gry o tron" do duńskiej psychodramy

  Znany widzom "Gry o tron" Nikolaj Coster-Waldau znowu musi radzić sobie z rodzinnymi traumami i wyzwaniami. Tym razem jednak nie chodzi o przejęcie tronu, a o ukochaną żonę i dziecko.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdradzili płeć i imię dziecka!

  ...najprawdopodobniej nie przeniesie się do stolicy Tatr, jak początkowo zapowiadano - w Warszawie ma bliskich, przyjaciół, a przede wszystkim tutaj toczy się jej życie modelki i dziennikarki.

 • Powrót "Mody na sukces"! Od 1 kwietnia w serwisie Player.pl

  "Moda na sukces" wraca na ekrany! Kolejne perypetie Forresterów będzie można śledzić od 1 kwietnia na platformie Player.pl.

 • "Wspaniałe stulecie": Kochają się w życiu i serialu

  Para głównych bohaterów zakochuje się w sobie od pierwszego wejrzenia. Akcja toczy się w muzułmańskim kraju, a wszystko rozpoczyna się od bardzo niemoralnej propozycji.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Pierwsza miłość: Pierwsza miłość

  Emilka ma tremę przed swoim pierwszym występem jako modelka. Wojtkowi udaje się ją jednak rozluźnić. Na tyle skutecznie, że sesja kończy się praktycznie w łóżku. Kinga jest zdecydowana walczyć wszystkimi środkami z dilerami. Pracownicy „Barabariana” uważają, że ma na tym tle obsesję. Grażyna cały czas toczy wojnę ze swoim mężem. Nie waha się w tym celu posłużyć także Pawłem. On ma dość jej...

 • Modelka została "kurą domową"

  Życie Magdaleny Mielcarz toczy się wokół córeczki, męża i domu w Los Angeles. Udział w programie "Top Model. Zostań modelką" to pierwsza praca, odkąd została mamą.

Wideo na temat: modelki toczy
 • Orlando Bloom pierwszy raz o rozstaniu!

  o jego relacjach z Mirandą. "Kochamy się, jesteśmy rodziną i będziemy w swoim życiu już do końca. Dla dobra syna będziemy się wspierać. Życie nie zawsze toczy się tak, jakbyśmy tego chcieli. Na

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...