• Informacje na temat:

  modelki w kalendarzu pirelli

Artykuły na temat: modelki w kalendarzu pirelli
 • 14 aktorek w kalendarzu Pirelli 2017

  ..."Chciałem za pośrednictwem Kalendarza Pirelli przekazać inny rodzaj piękna" - wyznał Peter Lindbergh, autor zdjęć do najnowszej edycji słynnego kalendarza, który został zaprezentowany we wtorek w Paryżu.

 • Kalendarz Pirelli 2018: Czarnoskóre gwiazdy w krainie czarów

  Naomi Campbell, Whoopi Goldberg, Lupita Nyongo - to gwiazdy kalendarza Pirelli na 2018 rok. Tematem przewodnim słynnego wydawnictwa zaprezentowanego w Nowym Jorku jest "Alicja w Krainie Czarów". Autorem zdjęć jest słynny fotograf Tim Walker.

 • Amy Schumer w kalendarzu Pirelli

  Amerykańska aktorka, scenarzystka i komiczka Amy Schumer znalazła się wśród gwiazd, które trafiły na karty kalendarza Pirelli 2016. Za obiektywem stanęła legendarna Annie Leibovitz.

 • Kalendarz Pirelli 2016: Wszystkie zdjęcia

  ..."Zaczęłam zastanawiać się nad wszystkimi rolami, jakie w społeczeństwie pełnią kobiety" - wyznaje Annie Leibovitz, autorka zdjęć do 43. edycji Kalendarza Pirelli. Kobiety należą do różnych grup wiekowych i środowisk, prezentują różne typy kariery. W zaprezentowanym 30 listopada w Londynie kalendarzu nie ma nagości.

 • Naomi Campbell, Whoopi Goldberg i Lupita Nyong'o gwiazdami kalendarza Pirelli

  Naomi Campbell, Whoopi Goldberg, Lupita Nyong'o - to gwiazdy kalendarza Pirelli na 2018 rok. Tematem przewodnim słynnego wydawnictwa będzie "Alicja w Krainie Czarów".

 • Piękno mody, piękno kobiet

  Gwiazdy światowego kina i znane z międzynarodowych wybiegów modelki są bohaterkami najnowszej, 35. edycji kalendarza Pirelli na 2008 rok. Tłem zdjęć są uliczki Szanghaju. Jest to pierwsza edycja kalendarza zrealizowana w Azji.

 • Uma Thurman w lamborghini

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Be Cool" , "Producenci" ) zagrała główną rolę w krótkim filmie "Mission Zero", najnowszym projekcie firmy Pirelli Film. Produkcja jest już dostępna w sieci.

 • Nagie zdjęcia żony Orlando Blooma

  Zdjęcia Mirandy Kerr - jednego z aniołków Victoria's Secret - w koronkowej bieliźnie lub bikini może zobaczyć każdy bez problemu w sieci, na ulicy i w gazetach. Nie tak łatwo było natomiast o nagie fotografie supermodelki. Aż do teraz. Śmiałe zdjęcia modelki wyciekły bowiem do internetu.

 • Flea usidlony!

  ...z kalendarza Pirelli z roku 2001. W latach 1988-90 Flea był żonaty z Loeshą Zeviar, matką ich 16-letniej obecnie córki Clary.

 • Top Model? Ona już nią jest!

  Błyszczy nie tylko na pokazach mody najznamienitszych marek, bryluje też na salonach, choć mało ma na to czasu. NIedawno była też gościem pierwszej edycji programu "Top Model. Zostań modelką", gdzie wspierała początkujące modelki cennymi radami. Piękno jej ciała docenił sławny kreator, Karl Lagerfeld, autor zdjęć do prestiżowego kalendarza Pirelli na rok 2011. Anja Rubik pojawia się w nim...

Zdjęcia na temat: modelki w kalendarzu pirelli