• Informacje na temat:

  modelki wychudzone

Artykuły na temat: modelki wychudzone
 • Wychudzona Nadine Leopold pozuje na plaży!

  Nadine Leopold (24 l.) jako zawodowa modelka, prezentująca m.in. kolekcje Victoria's Secret, musi dbać o figurę. Czyżby jednak nieco z tym przesadziła? Na najnowszych zdjęciachnie wygląda zbyt korzystnie... Powinna nieco przytyć?

 • Rubik broni chudych modelek

  Anja Rubik (24 l.) zabrała głos w sprawie anoreksji, choroby, na którą cierpi wiele młodych dziewczyn pracujących w zawodzie modelki. Jej zdaniem rachityczne sylwetki to nie efekt głodówek, a "życia w ciągłym ruchu, pracy po kilkanaście godzin na dobę".

 • Modelki "plus size" promują otyłość?!

  Walka z wychudzonymi modelkami zeszła na drugi plan, gdy na wybiegach pojawiły się modelki "plus size". Jednak naukowcy z włoskiego Uniwersytetu Bolońskiego ostrzegają - pulchne modelki promują nadwagę.

 • ...z modowej sesji została wtopiona w przerażające zdjęcie więźniów obozu koncentracyjnego w Ebensee, wyzwolonych przez armie amerykańską w maju 1945 roku! Trzeba przyznać, że porównanie chudej modelki do(...). Głos w sprawie zabrała także jej agenta, Lucyna Szymańska... "Jest wiele chudszych modelek niż Anja i jakoś nikt nie robi skandalu. Poza tym, to nie Anja czy inne modelki promują swój wygląd  tylko...

 • Odmówiła "grubym" modelkom!

  ...kobietę, która ma pełniejsze kształty, to dla projektanta duże wyzwanie, które wymaga sporych umiejętności" - tłumaczy Jones. Wychudzone modelki to, niestety, wzorzec dzisiejszego piękna...

 • 14 kg w pięć miesięcy

  Supermodelka Tyra Banks (33 l.) jest organizatorką kampanii "Co z tego", która protestuje przeciwko wychudzonemu ideałowi kobiecego ciała kreowanemu przez tabloidy i kolorowe czasopisma. Teraz wyszło na jaw, że zrobiła z siebie hipokrytkę.

 • "Nie zostałabym supermodelką, bo za zdrowo wyglądam"

  Cindy Crawford uznała, że gdyby zaczynała karierę w dzisiejszych czasach, nie miałaby szans z innymi modelkami - byłaby... za gruba.

 • Słowa Kate Moss wywołały skandal

  ..., która angażuje się w kampanię przeciwko pokazywaniu na wybiegów wychudzonych modelek. Storm, agencja modelek, w której pracuje Kate Moss, stwierdziła jednak, że słowa modelki zostały źle...

 • Zmarła najsłynniejsza anorektyczka

  Francuska anorektyczna aktorka i modelka Isabelle Caro , której zdjęcia pojawiły się w szokującej włoskiej kampanii reklamowej, zmarła w wieku 28 lat. Na anoreksję cierpiała od 13. roku życia.

 • Joanna Krupa w kieleckim schronisku

  Poruszona losem bezdomnych zwierząt, top modelka Joanna Krupa odwiedziła w czwartek schronisko dla zwierząt w kieleckich Dyminach. Rozmawiała też o azylu z prezydentem Kielc. Organizacje zajmujące się zwierzętami od lat alarmowały o tym, że w tym schronisku zwierzęta są źle traktowane.

Wideo na temat: modelki wychudzone
 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: modelki wychudzone