• Informacje na temat:

  modelki z anoreksją

Artykuły na temat: modelki z anoreksją
 • Lameka Fox: Czy to już jest anoreksja?

  Lameka Fox do popularnych modelek Victoria's Secret - Alessandry Ambrosio, Adriany Limy i Gigi Hadid - dołączyła w 2016 roku. Dziś coraz częściej chodzi w pokazach mody znanych projektantów. Nie dziwi również fakt, że na każdym kroku zaczynają śledzić ją natrętni paparazzi. Ostatnio panowie z aparatami fotografowali Lamekę podczas wakacji z przyjaciółmi w mieście Tulum Meksyku. Jak wyszło?

 • Zmarła francuska aktorka i modelka

  Francuska anorektyczna aktorka i modelka Isabelle Caro, której zdjęcia pojawiły się w szokującej włoskiej kampanii reklamowej, zmarła w wieku 28 lat. Na anoreksję cierpiała od 13. roku życia.

 • Anja Rubik choruje na anoreksję?

  ...o anoreksji, powinien zapoznać się dobrze z tematyką tej choroby, zanim po raz kolejny oskarży bez sensu Anję czy inne modelki" - wścieka się. "Opublikowana w jednym z pism wypowiedź dietetyka, że(...) dałabym rady intensywnie podróżować. A życie topmodelki to nieustanna zmiana miejsc" - mówi. Problemu nie widzi również mąż Anji, tłumacząc, że "seks z nią jest cudowny".

 • Alexa Chung na planie "Plotkary"

  Ikona brytyjskiej mody, Alexa Chung, dołączyła do ekipy kręcącej "Plotkarę". Popularna modelka i dziennikarka pojawi się w szóstym sezonie kultowego wśród młodzieży serialu telewizyjnego.

 • Anja Rubik cierpi na anoreksję?! Tak sugeruje część internautów. „Chodzący kościotrup”

  ...o zdrowie modelki i o to, czy aby na pewno prawidłowo się ona odżywia. "Masakra !! Wyglądają jak nogi lalki barbie takiedługie i chude ... Anorektyczka" - napisała jedna z użytkowniczek.  "Modelka...

 • Michał Piróg: Nie wystarczy być ładną

  W programie "Top Model. Zostań Modelką" choreograf Michał Piróg w duecie z Magdą Mielcarz będą pełnić rolę opiekunów, przewodników i dobrych duchów przyszłych, polskich modelek.

 • Schalke, Ralfa Fährmanna. Jak podaje portal pikio.pl, śmierć modelki również owiana jest tajemnicą. "Są spore różnice w wersjach śmierci 29-letniej modelki. Według jednej z wersji Hömke cierpiała na(...). Zastanawiający jest także fakt, że o tragedii niemieckiej modelki media poinformowały dopiero po kilku tygodniach! https://t.co/x6uF8165jN pic.twitter.com/Jakltq7iSi " additional="— WELT (@welt...

 • Paris Hilton: nie jestem chora

  Znana dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton zdementowała ostatnio plotki , jakoby cierpiała na anoreksję. Gwiazda zapewniła, że jest w bardzo dobrej formie.

 • "Barwy szczęścia": Czy Zuza wpadnie w anoreksję?

  Wzburzona Edyta robi awanturę Kostkowi i nie zgadza się na to, by Zuza kontynuowała karierę modelki. Kostek uspokaja ją, że córka jest rozsądna i nie zrobi żadnego głupstwa. Czy aby na pewno?

 • Nigdy nie była anorektyczką?

  Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

Zdjęcia na temat: modelki z anoreksją
Wideo na temat: modelki z anoreksją
 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1812.

  Klara jest przerażona, gdy okazuje się, że hejter z forum internetowego zna jej numer telefonu, a Hubert odkrywa, że to kobieta jest dręczycielką jego żony. Ula podsuwa Pyrce trop, że owym prześladowcą może być ktoś znajomy. Łukasz i Alicja nagrywają rozmowę z kobietą, której córka była pod opieką tej samej agencji modelek, co Nika. Jej również wmówiono, że powodem śmierci córki była anoreksja. Zrozpaczona matka uważa, że opiekunowie zmuszali dziewczyny do prostytucji. Dzięki staraniom Marka,...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...