• Informacje na temat:

  modne staną

Artykuły na temat: modne staną
 • Narkotyki: Modny temat

  Narkotyki stały się jednym z najpopularniejszych tematów kina amerykańskiego. Po ogromnym sukcesie filmów "Traffic" i "Requiem dla snu" , w piątek, 6 kwietnia, na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych wchodzi obraz "Blow".

 • "Podły, okrutny, zły" : Utrata człowieczeństwa

  Ted Bundy staje się coraz bardziej modny. Na przestrzeni ostatnich miesięcy powstało o nim kilka książek, niedawno na Netlixie oglądaliśmy serial "Rozmowy z mordercą. Taśmy Teda Bundy'ego". W całych Stanach świetnie sprzedają się T-shirty z jego wizerunkiem, podobno powstały - chodź brzmi to jak żart - kubki, długopisy i inne gadżety. Teraz do kin trafia doceniony na festiwalu w Sundance "Podły, okrutny, zły" Joe’a Berlingera. Niegasnące zainteresowanie seryjnym mordercą zostaje z nami na...

 • Hedy Lamarr: Genialna kobieta z Hollywood

  Idealnie wykrojone usta, modne w latach 30. XX wieku, cienkie brwi i wspaniałe loki – oto gwiazda Hollywood Hedy Lamarr. Trudno uwierzyć, że świat zawdzięcza jej technologię, dzięki której funkcjonują telefony komórkowe i bezprzewodowy internet.

 • Rubik na zakupach

  ...witryny Chanel, Louis Vuitton i Victoria's Secret kusiły Rubika i Paskudzką. Nie od dziś wiadomo, że Rubik lubi modne i odrobinę ekstrawaganckie ciuchy. Musi w końcu dotrzymać kroku młodziutkiej narzeczonej...

 • "Czarownica" : Sympatia dla Diaboliny

  "Czarownica" Roberta Stromberga, będąca kolejną wyprodukowaną przez Disneya adaptacją baśni o śpiącej królewnie, swoimi założeniami wpisuje się w modny ostatnio popkulturowy rewizjonizm. Film stanowi próbę przepisania klasycznej opowieści z perspektywy antagonistki bohaterki, a co za tym idzie: pokazania, że czarne nie jest do końca czarne, a białe - białe.

 • Transformacja Christiana Bale'a

  Łysiejący, ze sporym brzuchem i w niemodnych okularach przeciwsłonecznych... Mało kto rozpoznałby Christiana Bale'a na planie nowego filmu w reżyserii Davida O. Russella.

 • Recenzja Klarenz "Poza": Antidotum na brak stylu

  Tęsknicie za czasami, gdy w rapie bardziej od ciuchów i modnych brzmień liczyła się treść, szczerość i oryginalność? "Poza" jest dla was. Chcecie posłuchać dobrej płyty rapowej, która zadowoli zarówno miłośników klasyki, jak i nowej szkoły? Klarenz spełni wasze oczekiwania z nawiązką.

 • Cisza, w której chroni się Lorna

  Najnowszy film braci Dardenne - "Milczenie Lorny" - potwierdza unikalną pozycję Belgów wśród współczesnych reżyserów. Jest także dowodem na to, że ich niemodne kino potrafi również zaskakiwać.

 • Linkin Park: Mistrzowska hybryda

  W Stanach Zjednoczonych modne są auta o napędzie hybrydowym. Ich popularność jest tak wielka, że pojazdy łączące napęd spalinowy z elektrycznym doczekały się nawet swojego odcinka w kultowej kreskówce "South Park". Równie wielką sławą cieszy się zespół, który w muzycznych hybrydach się specjalizuje, by nie powiedzieć, że jest w nich mistrzem - Linkin Park. Nawet swój płytowy debiut z 2000 roku...

 • "Chcemy, żeby ludzie znali tytuły, a nie numery utworów"

  Choć pochodzący z południa Stanów Zjednoczonych Beaten Back To Pure ma już w swoim dorobku trzy pełne albumy, trudno byłoby nazwać ich zespołem znanym....