• Informacje na temat:

  modyfikacje

Artykuły na temat: modyfikacje
 • "Narcos": Pablo Escobar, "Tuyo" i narcocorrido

  16 listopada na platformie Netflix debiutuje kolejny sezon hitowego serialu "Narcos". Tym razem producenci postanowili opowiedzieć historię Kartelu z Guadalajary. Zmiana miejsca wiąże się modyfikacją dotychczasowego motywu muzycznego, który również cieszył się ogromną popularnością.

 • Prawie jak dr House!

  Klonowanie, modyfikacja żywności oraz broń chemiczna - to tematy, które zainspirowały twórców serialu "Jedenasta godzina".

 • Krakowski Festiwal Filmowy: Twarzą w twarz

  W 2011 roku Krakowski Festiwal Filmowy rozpoczął współpracę z duetem projektantów, Kubą Sowińskim i Jakubem de Barbaro, którzy zdecydowali się zastąpić coroczny autorski plakat Festiwalu nowatorskim konceptem, który mimo znaczących modyfikacji wizualnych realizowany jest konsekwentnie do tej pory.

 • Brat Michaela Jacksona zmienił nazwisko

  Jermaine Jackson, brat króla muzyki pop Michaela Jacksona, postanowił zmienić nazwisko. Sąd w Los Angeles przychylił się do jego podania o modyfikację... jednej litery.

 • "Jurassic World: Upadłe królestwo" : Na wymarciu

  Gdyby dinozaury z "Jurassic World" nauczyły się mówić, pierwsze wypowiedziane przez nie zdanie brzmiałoby zapewne: "dajcie nam już wszyscy święty spokój". Niestety, choć prehistoryczne gady w "Upadłym królestwie" ulegają kolejnym genetycznym modyfikacjom, o umiejętności mówienia wciąż nikt nie pomyślał... Być może dlatego piąta odsłona kultowej serii ma w sobie więcej z wyciskacza pieniędzy w postaci "Transformersów" Michaela Baya niż z oryginalnego "Parku Jurajskiego". John Hammond nie byłby...

 • Jackie Chan: Z wojownika podróżnik

  Najnowszy projekt, w którym ma zagrać Jackie Chan ( "Smoking" ), ulegnie znacznym modyfikacjom. Filmowi nadano nowy tytuł, nie ostanie się również pierwotna fabuła obrazu. Inny zawód będzie też wykonywał grany przez Chana bohater.

 • Blur: Punkowe trio

  Niezbyt optymistyczne wieści dochodzą z obozu brytyjskiej formacji Blur. Po miesiącach spekulacji na temat powrotu w szeregi grupy Grahama Coxona, jej lider Damon Albarn zapowiedział nagranie nowej płyty bez udziału gitarzysty. Z tego powody brzmienie Blur ulegnie modyfikacji.

 • "Superman" nie jest już patriotą

  Scenarzyści pracujący przy najnowszym filmie o superbohaterze "Superman: Powrót" zdecydowali się na delikatną modyfikację motta, którym kierował się główny bohater. Oryginalne motto brzmiało "Truth, justice and the American way". Twórcy nowego filmu nie chcieli jednak, aby obraz miał zbyt patriotyczny wydźwięk.

 • Halle Berry zagra mimo ciąży

  Ciąża Halle Berry nie przeszkodzi aktorce w występie w kolejnej części serii "X-Men". Gwiazda przyznała, że jej postać będzie musiała zostać poddana lekkiej modyfikacji, ale zapewniła, że odegra integralną rolę w filmie Bryana Singera.

 • "Sprawa dla reportera" zostaje

  Pasmo publicystyczne rozpoczynać będzie "Teleexpress nocą" o godzinie 22.00. W poniedziałki jako program publicystyczny Telewizja Polska pokazywać będzie magazyn śledczy "Misja specjalna", a w czwartki "Forum". Polityczne debaty poprowadzi dziennikarka "Rzeczpospolitej" Joanna Lichocka. Jak nieoficjalnie wiadomo, programy czekają modyfikacje, nie wiadomo jednak czy dotkną one "Sprawę dla...

Wideo na temat: modyfikacje
 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.

Dyskusje na temat: modyfikacje
 • Re: "M jak miłość": Ojciec da Magdzie czas do namysłu

  Dobry i życiowy scenariusz! Chociaż ja bym wprowadził małe modyfikacje: Magda, załamana zdradą i kłamstwami Olka, dojdzie do wniosku, że nie może dłużej stawiac klotza pod jednym dachem z mężczyzną, który sprawił, że w jednej chwili cały świat jej się zawalił.

 • Re: "M jak miłość": Ojciec da Magdzie czas do namysłu

  Dobry i życiowy scenariusz! Chociaż ja bym wprowadził małe modyfikacje: Magda, załamana zdradą i kłamstwami Olka, dojdzie do wniosku, że nie może dłużej stawiac klotza pod jednym dachem z mężczyzną, który sprawił, że w jednej chwili cały świat jej się zawalił.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Afera z zegarkiem w ręku!

  Mylisz się! Osoby i fakty są autentyczne. Oczywiście są pewne modyfikacje, bo to film, a nie dokument, ale zgodność z historią jest o wiele większa niż w "krzyżakach" Sienkiewicza, czy "Trylogii". Losy Sulejmana, Roksolany, Ibrahima, Mehmeda, Mustafy, Bajazida, Selima, Mihrimah i Rustema są w pełni zgodne z przekazami historycznymi i chronologią. Kto zna historię, wie dobrze jaki los spotka