• Informacje na temat:

  mohr

Artykuły na temat: mohr
 • "Znaki": Barbara Wypych i Rafał Mohr w drugim sezonie serialu

  W drugim sezonie serialu AXN "Znaki" widzowie zobaczą Barbarę Wypych i Rafała Mohra. Na ekranie pojawią się obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik i Heleny Englert. Premiera drugiego sezonu serialu przewidziana jest na wiosnę.

 • Rafał Mohr: Powrót do "Pitbulla"

  Po kilkunastu latach Rafał Mohr wrócił do roli w serii filmowej "Pitbull". Z nieopierzonego policjanta o ksywie "Nielat" przeobraził się w kutego na cztery nogi "Quantico", który szkolił się pod okiem FBI.

 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  Premiera filmu sensacyjnego "Diablo. Wyścig o wszystko" już 18 stycznia 2019 roku. Na chwilę przed wejściem filmu do kin dystrybutor przedstawia dwa nowe plakaty, na których pojawiają się bohaterowie grani przez Rafała Mohra i Cezarego Pazurę.

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Odpadł Rafał Mohr

  Rafał Mohr i Nina Tyrka odpadlii w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie byli po raz kolejny Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.

 • Rafał Mohr zdradził, że do roli Roberta w "Trzech siostrzyczkach Trupki" Macieja Kowalewskiego schudł ponad 11 kilogramów. - Nawet 11,5 i cały czas dieta postępuje - uściśla aktor.

 • Rafał Mohr: Wyleczmy się z hivokryzji

  Rafał Mohr, aktor filmowy i teatralny, a od niedawna również uczestnik programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", został jednym z ambasadorów kampanii społecznej "HIVokryzja. Wyleczmy się". Odgrywając scenę pocałunku z Kasią - bohaterką kampanii zakażoną HIV - aktor przekonuje, że osoby seropozytywne należy traktować w taki sam sposób, jak osoby zdrowe.

 • Rafał Mohr w filmie "Trzy siostry T"

  ...26 października na ekranach kin trafi fabularny debiut Macieja Kowalewskiego "Trzy siostry T". Główną rolę w obrazie gra Rafał Mohr, któremu partnerują: Ewa Szykulska, Bogusława Schubert i Małgorzata Rożniatowska.

 • Karolak, Mohr i Grabowski śpiewają disco polo

  Trójka znanych aktorów: Tomasz Karolak, Andrzej Grabowski i Rafał Mohr założyła zespół disco polo. Nowa kapela nosi nazwę Tylko dens dziś ma sens i ma w swoim repertuarze największe przeboje polskiego disco... A wszystko za sprawą komedii Janusza Kondratiuka.

 • Sabina z "Pierwszej miłości" zaprasza na ślub

  Sabina (Urszula Dębska) z "Pierwszej miłości" zaprosiła fanów serialu na swój serialowy ślub z Igorem (Rafał Mohr).

 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Aktorzy o swoich bohaterach

  Tomasz Włosok, Cezary Pazura, Joanna Opozda, Karolina Szymczak, Karolina Pilarczyk i Wojciech Bocianowski oraz Marcin Różal Różalski i Rafał Mohr opowiedzieli o swoich bohaterach w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko".

Zdjęcia na temat: mohr
Wideo na temat: mohr
Dyskusje na temat: mohr