• Informacje na temat:

  mokotowskiej

Artykuły na temat: mokotowskiej
 • Warszawski raper zatrzymany przez policję. Co się stało?

  Policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków - powiedział w piątek (10 kwietnia) PAP rzecznik mokotowskiej policji asp. szt. Robert Koniuszy.

 • "Kobiety mafii": Żony, córki i kochanki

  Twórca superhitów "Pitbull" i "Botoks", Patryk Vega, uderza ponownie! "Kobiety mafii" - nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce.

 • "Kobiety mafii": Nikt inny tego nie ma

  Właśnie ukazał się oficjalny materiał "making of" z planu najnowszego filmu Patryka Vegi - "Kobiety mafii". Wyczekiwane dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet - żon, córek, partnerek i kochanek...

 • Patryk Vega kręci w Warszawie "Pitbulla. Nowe porządki"

  Grany przez Bogusława Lindę gangster oraz rozpracowujący Grupę Mokotowską policjanci, wśród nich niepokorny "Majami" - to niektórzy z bohaterów powstającego w Warszawie filmu "Pitbull. Nowe porządki". Produkcja trafi do kin w styczniu. Reżyserem jest Patryk Vega.

 • To nie koniec kłopotów Olgi J.

  Jeszcze we wrześniu może zakończyć się śledztwo w sprawie przesyłki z marihuaną zaadresowanej m.in. na psa znanej wokalistki Olgi J. Sprawę prowadzą celnicy, a nadzoruje mokotowska prokuratura. Wokalistka - w innym postępowaniu - została oskarżona o posiadanie 2,83 g marihuany.

 • Freestylers w Polsce

  W piątek, 6 maja, na Polach Mokotowskich w Warszawie, zagrają Freestylers, jedna z najważniejszych brytyjskich formacji elektronicznych. Występ legendarnego składu będzie częścią imprezy pod hasłem "Na powitanie lata".

 • Piknik z "Wiedźminem"

  W najbliższą sobotę, 20 października, w godzinach 11.00-17.00, na Polach Mokotowskich w Warszawie odbędzie się wielka impreza promocyjna filmu "Wiedźmin" pod nazwą "Piknik z Wiedźminem ". Organizatorzy zapraszają dziennikarzy, fanów twórczości Sapkowskiego oraz wszystkich mieszkańców Warszawy (i nie tylko).

 • Kilkanaście tysięcy osób przybyło w sobotę, 23 września, na warszawskie Pola Mokotowskie, aby wziąć udział w drugiej edycji ECCO Walkathonu - Spaceru Ludzi Dobrej Woli. Marsz rozpoczęli młodzi aktorzy znani z serial u "M jak miłość" - Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Marcin Mroczek oraz Przemysław Cypryański. Okazało się, że podczas pikniku realizowano jeden z odcinków serialu!

 • Voyage 51 - Polski Festiwal Muzyki Progresywnej

  W dniach 20-21 lipca, w klubie Paragraf 51 w Warszawie, przy ulicy Wawelskiej 5 (na tyłach stadionu Skry, od strony Pól Mokotowskich) odbędzie się pierwsza edycja polskiego Festiwalu Muzyki Progresywnej Voyage 51. Na imprezie zaprezentuje się w sumie sześć polskich zespołów.

 • Niezwykła kampania promocyjna "Wiedźmina"

  Film Marka Brodzkiego "Wiedźmin" wchodzi na ekrany 9 listopada, ale fani prozy Sapkowskiego już od kilku miesięcy żyją wydarzeniami towarzyszącymi jego realizacji. W sobotę, 20 października, na warszawskich Polach Mokotowskich, odbyła się impreza pod hasłem "Piknik z Wiedźminem", w której wzięło udział kilka tysiący osób. Producenci filmu przygotowali już kolejną propozycję dla miłośników prozy Sapkowskiego - internaktywną zabawę "Wiedźmin: Gra wyobraźni", ktorej patronem medialnym jest...

Zdjęcia na temat: mokotowskiej
Dyskusje na temat: mokotowskiej