• Informacje na temat:

  mołek partner

Artykuły na temat: mołek partner
 • Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z "Dzień Dobry TVN"

  ..."Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę" - oświadczyła Magda Mołek. Jakie są powody tej decyzji?

 • ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.

 • Magda Mołek będzie mamą?

  Magda Mołek wcale nie jest tak chłodna i zdystansowana, na jaką wygląda. Bardzo kocha dzieci, marzy o własnych. I już się o nie stara!

 • Magda Mołek podpadła fanom Dody

  Zachowanie Magdy Mołek w czasie wywiadu z Dodą zirytowało piosenkarkę i jej fanów. "Żenujące", "brak szacunku" - komentują sympatycy wokalistki.

 • Magdy Mołek droga do szczęścia

  Magda Mołek miłość życia spotkała dopiero po trzydziestce. Przystojny prawnik, którego poznała u znajomych, wywrócił jej świat do góry nogami. Rozstała się z poprzednim partnerem. W lutym wyszła za mąż. Latem przyjdzie na świat jej dziecko.

 • Niepewna przyszłość Kingi Rusin

  Zamieszanie wokół programu "Dzień Dobry TVN" zaczęło się dwa tygodnie temu. Wtedy to okazało się, że odchodzi telewizyjny partner Kingi, Marcin Meller (40 l.). Natychmiast pojawiły się plotki , że(...)", pozostali prowadzący "Dzień Dobry TVN" już wiedzą, że na jesieni wracają do pracy w programie. Wszyscy mają już w ręku umowy. "Już podpisałem umowę i będę nadal prowadził program z Magdą Mołek...

 • Izabella Miko z Damięckim?

  Maciej Zakościelny może spać spokojnie. Jego partnerka - Izabella Miko - spotyka się z Mateuszem Damięckim jedynie na zawodowej stopie.

 • Anna Kalczyńska zastąpi Jolantę Pieńkowską w "Dzień Dobry TVN"

  ...- przyznała prezenterka. Od 8 września Pieńkowska zostanie współprowadzącą magazynu "Świat" w TVN24 Biznes i Świat. Jej partnerem będzie Bartosz Węglarczyk. Pieńkowska była prowadzącą "Dzień Dobry TVN" od 2006 roku. Jej pierwszą partnerką była Magda Mołek, potem Pieńkowska stworzyła duet z Wojciechem Jagielskim. Od 2010 roku rozmawiała z gośćmi wspólnie z Robertem Kanderajtem. Nie przegap swoich...

 • Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

  .... W radiowej Trójce do lipca 2006 prowadziła "Salon polityczny Trójki". Pieńkowska była prowadzącą "Dzień Dobry TVN" od 2006 roku. Jej pierwszą partnerką była Magda Mołek, potem Pieńkowska stworzyła duet(...) Biznes i Świat. Jej partnerem będzie Bartosz Węglarczyk. O tym, kto zastąpi Pieńkowską w programie"Dzień Dobry TVN", stacja ma poinformować w połowie tygodnia.Miszczak ujawnił tylko, że nie będzie to...

Zdjęcia na temat: mołek partner
Wideo na temat: mołek partner
 • Magda Gessler o swoim dramacie

  Volkhart Muller, korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel", był największą miłością Magdy Gessler. Zmarł w dniu jej 33. urodzin na raka płuc. W wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek(...), by o tym zapomnieć i na nowo się zakochać, są żadne". Po dwóch latach Magda Gessler wyszła jednak za Piotra Gesslera; związek nie przetrwał. Dzisiaj jej partnerem jest chirurg Waldemar Kozerawski.