• Informacje na temat:

  molesta raper

Artykuły na temat: molesta raper
 • "Proceder": Film o raperze Tomaszu Chadzie w Netflixie

  ..."Proceder" - poruszająca historia rapera Tomasza Chady - 18 marca zadebiutuje w ofercie Netflixa.

 • Molesta Ewenement: Powrót legendy polskiego rapu

  Formacja Molesta Ewenement rozpoczęła prace nad nowym albumem. Informacje te potwierdził na swoim facebookowym profilu Vienio.

 • Molesta Ewenement: Nowa płyta zaplanowana na wrzesień

  ...formalnie przestała nagrywać. Każdy z raperów poświęcił się pracy nad własnymi projektami. Molesta co jakiś czas powracała, aby zaprezentować się na koncertach. Tak było m.in. w 2013 roku, kiedy to(...)Pierwszy utworem, promującym najnowszy materiał grupy będzie singel "Teraz", który zostanie opublikowany wraz z nowym teledyskiem formacji. Klip zrealizowała ekipa Letemknow. Na razie raperzy nie...

 • OFF Festival: Raper gej? W Polsce to nie jest możliwe

  Przypomnijmy, że Molesta zaprezentowała na OFF Festival debiutancki album "Skandal" z 1998 roku. To klasyka polskiego, ulicznego i chuligańskiego hip hopu. Inną twarz muzyki rap pokazał natomiast(...) z INTERIA.PL Piotr 'Vienio' Więcławski z Molesty przyznał, że w Polsce artysta o profilu Mykkiego Blanco miałby mocno pod górkę. Jednocześnie raper przyznał, że pojawienie się przekazu mniejszości seksualnych...

 • Vienio & Way Side Crew prezentują "Wspólny mianownik"

  ..."Wspólny mianownik" to album znanego z grupy Molesta Ewenement Vienia oraz zespołu Way Side Crew. Raper nagrał utwory ze swojego solowego debiutu w wersjach hardcore'owych.

 • Ze zmienioną instrukcją obsługi

  Z Vieniem, raperem, producentem, dziennikarzem i wydawcą rozmawiamy o właśnie wydanej płycie "Etos", piątkowym koncercie w 1500 m2 ją promującym, macierzystej grupie Molesta, mocnym uderzeniu, wieku jezusowym, świetle zza chmur i ręce w ukropie.

 • "Proceder": Najgorętsza premiera jesieni

  Można już zobaczyć pierwszy zwiastun filmu "Proceder" - najgorętszej kinowej premiery jesieni! Prawdziwa historia rapera Tomasza Chady, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, powalczy o Złote Lwy podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Lasio Companija w finale "Mam talent": Zbieranie prawdziwków

  Głos Agnieszki Chylińskiej zadecydował o tym, że do finału "Mam talent" awansował raper Lasio Companija.

 • Chada, syn Bogdana (odsłuch)

  W Wigilię opublikowano nowy utwór warszawskiego rapera Chady, który odsiaduje wyrok trzech lat pozbawienia wolności.

 • Pezet: Zawsze w zgodzie z samym sobą

  Jego ostatni album ukazał się blisko siedem lat temu, mimo to Pezet wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych raperów w polskim środowisku, a jego nowe utwory rozpalają media i fanów. Czyżby ci mieli szansę poznać fragmenty jego niepublikowanego jeszcze utworu w ramach projektu True Music?