• Informacje na temat:

  monachium-zdjęcia

Artykuły na temat: monachium-zdjęcia
 • Wśród nominowanych do tegorocznych nagród stowarzyszenia krytyków filmowych z Chicago (Chicago Film Critics Association), w kategorii "najlepsze zdjęcia" znalazł się Janusz Kamiński. Polski operator nominowany został za zdjęcia do "Monachium" Stevena Spielberga. Laureatów nagród poznamy 9 stycznia.

 • Eric Bana na olimpiadzie

  Eric Bana ( "Hulk" , "Troja" ) zagra w najnowszym filmie Stevena Spielberga ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ), który opowiedzieć ma o wydarzeniach rozgrywających się podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku. Zdjęcia do historii realizowane będą we Wrocławiu.

 • Scenariusz "Jurassic Park 4" gotowy

  Steven Spielberg ( "Wojna światów" , "Monachium" , "Terminal" ) rozpocznie zdjęcia do czwartej części "Jurassic Park" już w 2007 roku - poinformował serwis Moviehole.net. Producent filmu Frank Marshsall ( "Tożsamość Bourne'a" ) zdradził, że Spielberg ma już gotowy scenariusz kolejnego "Parku Jurajskiego".

 • Daniel Craig o nowym Bondzie

  Daniel Craig, którego niebawem będziemy mogli zobaczyć w filmie "Monachium" Stevena Spielberga, opowiedział o roli Jamesa Bonda w przygotowywanym filmie Martina Campbella "Casino Royale". Pomimo faktu, że zdjęcia mają rozpocząć się w styczniu 2006 roku, nadal nie znamy odtwórczyni głównej żeńskiej roli.

 • Cielecka i Chyra: Samotni w sieci

  Magdalena Cielecka ( "Trzeci" ) i Andrzej Chyra ( "Komornik" ) występują w kinowej ekranizacji bestsellerowej powieści Janusza Wiśniewskiego "S@motność w sieci", którą kupiło w Polsce ponad 200 tysięcy osób. Zdjęcia rozpoczęły się 1 października i będą realizowane do 31 października w Warszawie, Paryżu, Berlinie, Monachium i Nowym Orleanie - poinformował INTERIA.PL polski dystrybutor filmu, firma...

 • Eric Bana w filmie "Lucky You"

  Film oparty będzie na scenariuszu nagrodzonego wielokrotnie Erica Rotha ( "Forrest Gump" ). Szczegóły scenariusza nie są na razie znane. Zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku w Las Vegas(...) doszło podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 roku.

 • John Malkovich w Wiedniu

  Klimta o "artystyczną wolność oraz jego powikłane życie osobiste". Premiera planowana jest na maj 2005 roku. Z Wiednia ekipa przeniesie się do Kolonii, w Niemczech. Zdjęcia realizowane będą również w Londynie, Paryżu i Monachium.

 • Spielberg: Terroryści na olimpiadzie

  Steven Spielberg ( "Terminal" , "Raport mniejszości" ) jest zainteresowany realizacją filmu o wydarzeniach, które miały miejsce na olimpiadzie w Monachium w 1972 roku. W wyniku ataku palestyńskich terrorystów zginęło wówczas 11 izraelskich sportowców. Hollywoodzki twórca chciałby, aby jedną z głównych ról zagrał Ben Kingsley ( "Sexy Beast" ).

 • Steven Spielberg w pośpiechu

  Steven Spielberg ( "Wojna światów" , "Złap mnie jeśli potrafisz" ) obiecuje, że jego nowy film, którego akcja rozgrywa się podczas Olimpiady w Monachium 1972 roku, pojawi się w kinach planowo - 23 grudnia, pomimo tego, że kompozytor John Williams ( "Gwiezdne wojny" , "Szczęki" ) wciąż pracuje nad ścieżką dźwiękową filmu - poinformował serwis "Contact Music".

 • Nowocześni Freud i Jung

  ...psychoanalizy. Jak podaje serwis The Playlist, zdjęcia do produkcji Cronenberga rozpoczęły się już w maju i realizowane są w Wiedniu, Zurychu i Monachium. Premiera obrazu zaplanowana jest na rok 2011