• Informacje na temat:

  monarcha

Artykuły na temat: monarcha
 • Król Albert ma nieślubną córkę? Przeprowadzono testy DNA

  Były król Belgii, Albert II (85 l.), od lat zmaga się z plotkami. A wszystko zaczęło się, gdy belgijska artystka wszem i wobec ogłosiła, że monarcha jest rzekomo jej ojcem. W końcu Albert zgodził się zrobić testy DNA.

 • Emma Watson nie randkuje z księciem Harrym!

  Brytyjska aktorka Emma Watson, znana przede wszystkim z roli Hermiony z filmów o Harrym Potterze, ucięła plotki związane z tym, że spotyka się z księciem Harrym. Sprawę wyjaśniła w krótkim wpisie na Twitterze.

 • Ewa Wachowicz: Dziś mogłaby być królową!

  Ewa Wachowicz (44 l.) odrzuciła oświadczyny afrykańskiego monarchy. Mężczyzna, którego wybrała na męża, zawiódł ją.

 • W przystani Kamelot

  Międzynarodowa grupa Kamelot ujawniła szczegóły premiery nowej płyty "Haven".

 • Juan Carlos był posądzany o liczne romanse, także z księżną Dianą. A to nie koniec wielkich afer

  Kochanki, polowania i tajne konta... Były król Hiszpanii, Juan Carlos (81 l.), wolał usunąć się w cień. Wcześniej plotkowano o jego licznych romansach. Podobno zalecał się nawet do księżnej Diany! Wywołał wiele afer, które królewski dwór starał się ukrywać. Doprowadziły one do upadku monarchy.

 • Hate Eternal: Ekstremalny monarcha

  Amerykańska formacja Hate Eternal, dowodzona przez gitarzystę Erika Rutana (eks-Morbid Angel, Ripping Corpse, Alas), kończy już pracę nad swoim trzecim albumem. Proces miksowania "I, Monarch" ma dobiec końca na początku stycznia. Następca wydanej w 2002 roku płyty "King Of All Kings", po raz kolejny sygnowany nalepką angielskiej Earache Records, ma się pojawić na rynku w kwietniu 2005 r.

 • "Wspaniałe stulecie": Czas pożegnania

  Nie da się powstrzymać tego, co nieuniknione. We wtorek, 12 kwietnia w naszych domach po raz ostatni pojawi się HALIT ERGENÇ w rewelacyjnej roli sułtana Sulejmana. Przebojowy serial "Wspaniałe stulecie" zmierza ku finałowi. Czas, abyśmy godnie pożegnali legendarnego monarchę.

 • Hate Eternal: "Monarcha" gotowy!

  Erik Rutan, lider florydzkich deathmetalowców z Hate Eternal, zakończył już miksy nowej płyty "I, Monarch". Trzeci album w dorobku muzyków z Tampy zostanie wydany 27 czerwca, ponownie dzięki angielskiej Earache Records. Zdaniem byłego gitarzysty Morbid Angel, następca materiału "King Of All Kings" z 2002 roku jest bardziej zróżnicowany, choć nadal bardzo ekstremalny.

 • Ile zarabiają Harry i William?

  Po aferze z wyciekiem nagich fotek księcia Harry'ego Brytyjczycy zaczęli zaglądać swoim monarchom do kieszeni.

 • Monarchowie Enthroned

  Belgowie z blackmetalowego Enthroned szykują się do premiery nowego albumu "Sovereigns".

Zdjęcia na temat: monarcha
Wideo na temat: monarcha
 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...

 • Jak zostać królem

  Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po śmierci króla Jerzego V (Michael Gambon) i szokującej abdykacji Edwarda VIII (Guy Pearce), książę Albert (Colin Firth) musi, pomimo wielkich oporów, objąć tron Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest prześladujące go od najmłodszych lat... jąkanie. Oddana mężowi królowa Elżbieta (Helena Bonham Carter)...

Dyskusje na temat: monarcha