• Informacje na temat:

  monica bellucci w ciąży

Artykuły na temat: monica bellucci w ciąży
 • Weronika Rosati pokazała brzuch po ciąży! Co za figura!

  Weronika Rosati (34 l.) 11 grudnia 2017 roku urodziła pierwsze dziecko. Krótko po przyjściu na świat Elizabeth, aktorka zaczęła starać się o powrót do formy sprzed ciąży. Teraz pokazała efekty swojej walki o sylwetkę.

 • Monica Bellucci w ciąży

  45-letnia Monica Bellucci, uważana za jedną z największych gwiazd światowego kina, a we Włoszech powszechnie uznana za "boginię filmu", oczekuje drugiego dziecka - podał włoski tygodnik "Tutto in" powołując się na matkę aktorki.

 • 45-letnia Monica Bellucci w ciąży?

  Uważana za jedną z największych i najatrakcyjniejszych gwiazd światowego kina, Monika Bellucci , oczekuje ponoć drugiego dziecka.

 • Monica Bellucci urodziła córkę

  Monica Bellucci urodziła córkę Leonie - podały w sobotę włoskie media. To drugie dziecko 45-letniej aktorki.

 • Zdjęcie Monici Bellucci w zaawansowanej ciąży znalazło się na okładce najnowszego numeru włoskiej edycji "Vanity Fair".

 • Bellucci w trzecim miesiącu?

  Monica Bellucci spodziewa się drugiej córki - ogłosił we wtorek jeden z włoskich portali internetowych. Informacja o ciąży włoskiej aktorki, uważanej za jedną z największy seks-bomb na świecie, podały media przed kilkoma tygodniami.

 • Belucci będzie miała córkę

  Monica Bellucci spodziewa się drugiej córki, jak ogłosił jeden z włoskich portali internetowych. Informację o ciąży włoskiej aktorki, uważanej za jedną z największy seks-bomb na świecie, podały media przed kilkoma tygodniami.

 • Bellucci: Co za niesprawiedliwość

  Zdjęcie Moniki Bellucci - w zaawansowanej ciąży, ubranej w czarno-białą bieliznę - znalazło się w najnowszym numerze włoskiej edycji "Vanity Fair". 45-letnia aktorka urodzi wkrótce drugie dziecko.

 • ...matką nadopiekuńczą" - wyznała w jednym z wywiadów. W młodości dla Maćka chyba tyle czasu nie miała... Piękna Monica Bellucci (49 l.) swoją drugą córkę Leonie urodziła dość późno, bo w wieku 45 lat(...) samego porodu nie wspomina najlepiej... "Prawie umarłam, kiedy rodziłam bliźniaki. Miałam zwężenie naczyń krwionośnych, które było bardzo niebezpieczne dla mojej ciąży i mojego życia. Dochodziło do...

 • Bellucci - z wiekiem pięknieje

  "Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. Jej porada - żeby zwrócić na siebie męską uwagę? Niezawodna czerwona szminka.

Zdjęcia na temat: monica bellucci w ciąży
Wideo na temat: monica bellucci w ciąży
 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...

 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...