• Informacje na temat:

  monica bellucci zdjęcia

Artykuły na temat: monica bellucci zdjęcia
 • Monica Bellucci (46 l.) z urodzoną w maju córeczką Leonie pojawiła się na okładce najnowszego numeru włoskiej edycji "Vanity Fair".

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Zdjęcie Monici Bellucci w zaawansowanej ciąży znalazło się na okładce najnowszego numeru włoskiej edycji "Vanity Fair".

 • James Bond wspomógł szkołę

  James Bond wyposażył rzymską szkołę - to kolejna wiadomość z planu filmowego nowej odsłony opowieści o agencie 007, do której zdjęcia kręcono niedawno w Wiecznym Mieście. Uczniom i nauczycielom podarowano biurka, krzesła i tablice.

 • Naga Anna Mucha we włoskim "Playboyu"

  Wdzięki Anny Muchy tym razem podziwiać będą Włosi - nagie zdjęcia celebrytki pojawią się we włoskiej edycji magazynu dla panów "Playboy". "To druga Monica Bellucci" - zachwycają się południowcy.

 • Polak w ekipie najnowszego filmu o Bondzie!

  Polski operator Łukasz Bielan pracuje przy "Spectre" - najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Bielan jest współautorem zdjęć m.in. do oscarowego "Życia Pi" czy serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

 • "Moje radosne pożegnanie z młodością"

  Monica Bellucci zapewniła, że jej życie wypełnione jest spokojem. "Mam życie rodzinne, które mnie uszczęśliwia" - podkreśliła włoska aktorka, która w sobotę zaprezentowała w Rzymie album swych zdjęć, ukazujący się 10 listopada jednocześnie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech.

 • "Spectre": Są pierwsze plakaty!

  Pojawiły się pierwsze plakaty zapowiadające premierę nowego filmu o Jamesie Bondzie. "Spectre" trafi na ekrany kin 6 listopada.

 • Mucha wyjeżdża z Polski

  Odważna sesja aktorki w "Playboyu", która w Polsce budziła skrajne emocje, we Włoszech zrobiła furorę. "To druga Monica Bellucci" - zachwycali się południowcy. Szczególnie jeden z reżyserów, który(...). Tymczasem Ania rozpoczęła zdjęcia do serialu "Prosto w serce". Po ich zakończeniu wyjeżdża na krótki urlop (do Włoch), po którym od razu rozpoczyna tam zdjęcia. - Najgorsze dla niej będzie rozstanie...

 • Bond w szalonym pościgu po ulicach Rzymu

  Każde doniesienie z planu "Spectre" - nowego filmu z cyklu bondowskiego, z Danielem Craigiem, który wciela się w agenta 007 już po raz czwarty, tylko pobudza apetyt kinomanów.

Zdjęcia na temat: monica bellucci zdjęcia
Wideo na temat: monica bellucci zdjęcia
 • Węgrowska nie wpuściła Sablewskiej do domu

  Iwona. Czy wszystkie propozycje stylistki jej się podobały? - Nie wpuściłam jej do domu. Powiedziałam: "Ty mi wszystko wyrzucisz". Maja spojrzała na mnie i stwierdziła, że jestem dla niej Monica Bellucci, polska Kim Kardashian, w ten klimat idziemy. Węgrowska w końcu oddała się w ręce Sablewskiej. Niestety, gdy Majka zdjęła jej doczepy i zaproponowała ścięcie włosów, pojawił się bunt

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...