• Informacje na temat:

  monika aktorka

Artykuły na temat: monika aktorka
 • Monika Mazur: Kręci mnie telewizja

  Monika Mazur nigdy nie miała też ambicji, by grać duże role w Teatrze Narodowym. Nie traktuje aktorstwa również jako jakiejś szczególnej misji. Choć niedawno polubiła grę w spektaklach, to jednak największą satysfakcję nadal sprawiają jej te projekty, w których może pracować przed kamerą i w których ciągle dzieje się coś nowego. Nie kryje więc radości z tego, że dostała kolejny program.

 • Aktorka Monika Frajczyk wśród Talentów Trójki 2018

  Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej, nagrodzeni zostali: aktorka Monika Frajczyk - w kategorii Teatr , reżyser Jakub Radej - w kategorii Film(...) w rozpustną kobietę i za... Pannę Młodą z 'Wesela'" - czytamy w uzasadnieniu nagrody. Monika Frajczyk jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (2015). Debiutowała na scenie...

 • Monika Olejnik oskarżana o hipokryzję za obronę Polańskiego

  Monika Olejnik na swoich kontach w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym siedzi obok Romana Polańskiego. Pod fotografią umieściła wpis nawiązujący do niedawnej gali wręczenia(...) sobotniej gali wręczenia Cezarów. Polskiego reżysera uhonorowano tam nagrodą za reżyserię, a część publiczności wybuczała ten werdykt, niektórzy opuścili salę. Jedną z tych osób była aktorka Adele Haenel...

 • Monika Jarosińska: Doda? Stop hipokryzji

  Monika Jarosińska podchodzi sceptycznie do organizowanego przez Dodę koncertu. Samą inicjatywę uważa za słuszną, jest jednak zdania, że Doda zaprzecza idei wyrażanej przez to wydarzenie. Podkreśla, że wciąż nie otrzymała przeprosin za pobicie, jakiego 8 lat temu dopuściła się wobec niej Doda. Co więcej, mąż wokalistki chciał pozwać Jarosińską do sądu za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

 • Monika Mrozowska: Na wakacje samochodem

  Koniec roku szkolnego to początek wakacji, na które z utęsknieniem czekają dzieci. Monika Mrozowska, która ma ich troje, swoje pociechy zabiera na samochodową wyprawę do Chorwacji. Aktorka jest spokojna o długą i daleką podróż, bo ma już pewne doświadczenie.

 • Telekamery 2016: Aktorka

  ...- Wcielając się w skomplikowaną postać, mogę pokazać szeroki wachlarz moich umiejętności - mówi Monika Krzywkowska. W serialu "Skazane" aktorka zagrała żonę mafijnego bossa, który trafia do(...), by pomóc innym" - tak aktorka charakteryzuje swoją bohaterkę. Kulig mogliśmy w mijającym roku oglądać również w 2. sezonie miniserialu AXN "Zbrodnia", aktorka była również gwiazdą kasowego...

 • Monika Mariotti: Robię sobie przerwę

  Monika Mariotti zamierza zwolnić tempo pracy. Miniony rok był dla niej bardzo udany. Jednak za sukces zapłaciła wysoką cenę. Ze względu na liczne obowiązki zawodowe zaniedbała kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Teraz chce nadrobić zaległości. Postanowiła też zamieszkać poza Warszawą, aby cieszyć się przyrodą.

 • Dwie nowe książki Moniki Mrozowskiej

  Monika Mrozowska pisze jednocześnie dwie książki. Obie poświęcone będą tematyce kulinarnej: w pierwszej gwiazda uczyć będzie, jak prawidłowo żywić niemowlęta, w drugiej natomiast spróbuje przekonać Polaków, że ekologiczne gotowanie może być również ekonomiczne. Obie publikacje mają się ukazać jeszcze w tym roku.

 • Monika Mazur nową prowadzącą program "Lajk!"

  ...​Monika Mazur - aktorka znana m.in. z roli ratowniczki Martyny w serialu "Na sygnale" - została nową prowadzącą lifestylowy magazyn "Lajk!" emitowany w TVP2. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem Monika będzie zapraszać widzów za kulisy najciekawszych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych w całym kraju.

 • Monika Krzywkowska: Poszukiwałam, eksperymentowałam

  Monika Krzywkowska, która ostatnio schudła, zdradziła, że przestała jeść mięso i została wegetarianką. Aktorka wyznała także, że odkąd pamięta, stosowała różne diety, aby mieć szczupłą sylwetkę.

Zdjęcia na temat: monika aktorka
Wideo na temat: monika aktorka
 • Monika Krzywkowska: Poszukiwałam, eksperymentowałam

  Monika Krzywkowska, która ostatnio schudła, zdradziła, że przestała jeść mięso i została wegetarianką. Aktorka wyznała także, że odkąd pamięta, stosowała różne diety, aby mieć szczupłą sylwetkę.

 • Monika Mariotti nabija się z nabotoksowanych koleżanek!

  Poddawanie się operacjom plastycznym z próżności świadczy o niskiej świadomości życia – uważa aktorka. Jej zdaniem zamiast przywiązywać nadmierną wagę do wyglądu, kobiety powinny pracować nad swoją osobowością. Monika Mariotti nie jest przeciwniczką chirurgii plastycznej. Uważa, że każdy człowiek ma wolny wybór i sam decyduje, co jest dla niego dobre. Aktorka podkreśla również, że dla jej oceny

 • Monika Mrozowska: Warto być eko i żyć w rytmie slow

  Monika Mrozowska podkreśla, że jej ekologiczne wybory nie są radykalne. To zwyczajne, proste zachowania, które każdy od zaraz może wprowadzić w życie. Podobne postawy aktorka powoli zaszczepia u swoich dzieci.

Dyskusje na temat: monika aktorka