• Informacje na temat:

  monika borys

Artykuły na temat: monika borys
 • Borys Szyc nagrodzony

  Aktorzy Karolina Gruszka, Borys Szyc i Marcin Hycnar, reżyser Grzegorz Wiśniewski oraz scenograf Jerzy Juk-Kowarski to laureaci corocznych nagród miesięcznika "Teatr" za sezon 2009/2010.

 • Borys Szyc w musicalu

  Miał 3 lata, gdy "Kolęda -Nocka" odnosiła sukces". Dziś, po 30 latach, zagra w tym spektaklu jedną z głównych ról. - To coś nowego w moim życiu - przekonuje Borys Szyc...

 • Borys Lankosz robi film o Jaruzelskim!

  Borys Lankosz - reżyser obsypanego nagrodami "Rewersu" i "Ziarna prawdy" - pracuje nad filmem fabularnym o Wojciechu Jaruzelskim. Podstawą scenariusza będzie książka Pawła Kowala i Mariusza Cieślika "Jaruzelski. Życie paradoksalne".

 • Olga Borys: "Och, Feliks!"

  Olga Borys jako mała dziewczynka z wypiekami na twarzy oglądała film "Och! Karol" z Janem Piechocińskim w roli głównej. Pan Jan był wtedy aktorem szalenie popularnym, zwłaszcza wśród kobiet. 10-letnia Olga nie miała wówczas najmniejszego pojęcia, że po 24 latach zagra u boku gwiazdora, w dodatku jego kochankę.

 • Borys Szyc i Maciej Stuhr najlepsi

  Aktorzy Borys Szyc i Maciej Stuhr oraz Leszek Dawid, reżyser filmu "Jesteś Bogiem", triumfowali podczas tegorocznej uroczystości Róże Gali. Uroczysta ceremonia wręczenia pamiątkowych statuetek odbyła się w poniedziałek, 5 listopada, w Warszawie.

 • Monika Brodka w Klanie Stóp

  Monika Brodka jako ostatnia dołączyła do polskiej obsady filmu "Wojownicze Żółwie Ninja". Brodka - znana piosenkarka - użyczy głosu Ninji Karai, honorowej przywódczyni tajemniczego Klanu Stóp - wojowników ninja, sprzymierzonych z Maximilianem Wintersem.

 • Monika Brodka w Klanie Stóp

  Monika Brodka jako ostatnia dołączyła do polskiej obsady filmu "Wojownicze Żółwie Ninja". Brodka - znana piosenkarka - użyczy głosu Ninji Karai, honorowej przywódczyni tajemniczego Klanu Stóp - wojowników ninja, sprzymierzonych z Maximilianem Wintersem.

 • Borys Lankosz i jego filmowe plany: Bator i Jaruzelski

  ..."Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Monika Mariotti: W Polsce brakuje mi słońca

  ..."Druga szansa" to serial o show-biznesie. Pokazuje prawdę? Monika Mariotti: - Nie do końca jestem w show-biznesie, bo nie jestem celebrytką. Ja po prostu gram. Ale trochę znam ten świat. Sama jak(...) z "Przepisu na życie", powiedzieli: "Chcemy panią zachęcić tym, że zagra pani z Borysem Szycem". Nie wiedziałam, kto to. Na wszelki wypadek powiedziałam: dla mnie OK. Koledzy żartowali, że powinnam umówić...

 • "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  Monika nie była pewna, kto jest ojcem dziecka, które nosi - opiekuńczy i dżentelmeński Marcin (Bartłomiej Świderski) czy nieprzewidywalny, toksyczny Adam (Bartłomiej Topa)? Zagrożenie życia Nowy sezon będzie pełen emocji, bo zacznie się od przedwczesnej akcji porodowej. Będąca w siódmym miesiącu ciąży Monika dostanie skurczów w czasie ostatnich już zajęć w szkole rodzenia. Choć narodziny małej Basi...

Zdjęcia na temat: monika borys
Wideo na temat: monika borys
 • "Niania w wielkim mieście": Jacek prosi Danę o rękę, a Kuba wyznaje miłość Monice!

  Adasia (Borys Moskalik-Pieper ). Teraz Adaś przyjeżdża do Warszawy z rodzicami na operację. Ojciec (Piotr Bąk) ma żal do Dany, ciągle wypomina jej nieszczęsny wypadek. Do agencji wraca szefowa zaskoczona poczynaniami Lilki (Dagmara Bąk). Monika (Kamilla Baar - Kochańska) jest zszokowana wyznaniem Kuby (Stefan Pawłowski), który oświadcza, że kocha ją od dawna. Kobieta dowiaduje się także o bliskich

Dyskusje na temat: monika borys
 • Re: "Klan": Borys zostanie lekarzem, a Kamila panią doktorową?

  Borys - na gre nie patrzę (choć pewnie gra lepiej niż 95% aktorów z klanu) ale wygląda super! Przystojny, świetnie zbudowany, ta klata, ciało, jest na co popatrzeć

 • Re: Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  W życiu nie było mi tak fajnie jak teraz, gdy mam 68. Trochę kasy zarobiłem, zdrowie jeszcze jest, podróże dokąd chcę, wstawanie o której chcę, noce spędzone na piciu świetnego wina w chatce na zboczu, a obok piękna kobieta ok 40... Fajniej mam od nawalonego 40 latka w motorówce, nawet gdy żył, fajniej mam od niego. (motorówkę też mam niezłą, ale wiem jak z niej korzystać. W każdym razie nie wskakuję nią na pływające pomosty pełne gości, żeby się popisać.

 • Re: "Rodzina zastępcza": Monika Mrozowska świętuje 35. urodziny!

  Fajne ciacho,tak poza tym pluciem na Monikę przez forumowiczów którzy zapewne osiągnęli juz wszystko w swoim życiu, pragnę życzyć wszystkiego naj naj z okazji urodzin a zdrówka i spokoju w rodzinie zwłaszcza.

 • Re: "Na dobre i na złe": Doktor Sambor odchodzi z Leśnej Góry

  z tym rozpływaniem to dziwny pomysł, bo o ile wiadomo co się stało z Zosią, Kubą, Jackiem Meyerem, Markiem Rogalskim, to takie znikanie postaci jak Monika i Jędras, Orlicka, teraz Sambor, Nina (?) i prawie Borys (gdzieś tam jeszcze mignie w karetce) nie jest udanym zabiegiem

 • Barwy szczęścia

  Ja myśle ze Borys powinien być z Maria