• Informacje na temat:

  monika borys 2013

Artykuły na temat: monika borys 2013
 • Borys Lankosz i jego filmowe plany: Bator i Jaruzelski

  ..."Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Kto na Eurowizję 2018? Przedstawiamy uczestników preselekcji: Saszan, Urlik, Ude i Otrębus

  ...3 marca poznamy polskiego reprezentanta na 63. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wśród kandydatów znaleźli się m.in. Saszan, Monika Urlik i Ifi Ude.

 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Małecki, Maciej Musiał, Łukasz Nowicki, Borys Szyc i Kuba Wesołowski. Wieczorną galę poprowadzili Monika Richardson i Tomasz Kammel. W części muzycznej swoje piosenki zaśpiewali: Natalia Kukulska(...) dziecka mogło rozwijać swoje talenty. Rok 2013 przyniósł 20 stypendystów. Patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka.

 • Marcin Dorociński: Jestem tylko aktorem

  ...". W 2009 roku Dorociński zagrał w słynnym "Rewersie" Borysa Lankosza. Za tę kreację otrzymał nagrodę za najlepszą drugoplanową rolę męską na festiwalu w Gdyni. W tym samym roku wystąpił w komediach(...). Mam zadanie do wykonania i to robię". Na początku 2013 roku mogliśmy oglądać aktora w kolejnej, wyrazistej roli skorumpowanego policjanta w znakomitym filmie Wojciecha Smarzowskiego "Drogówka...