• Informacje na temat:

  monika krzywkowska samo życie

Artykuły na temat: monika krzywkowska samo życie
 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  .... W opisie do fotografii znana m.in. z serialu "Samo Życie" Krzywkowska przyznała, że najprawdopodobniej powstało na początku lat 90., oraz stwierdziła: "Nie rozpoznaję siebie... Agnieszka pewnie też(...) swojej instagramowej galerii ciekawy kolaż ze słowem komentarza. W opisie Magdalena Lamparska otwarcie przyznała, że bardzo cieszy się z takiego porównania, gdyż Monika Krzywkowska jest dla niej...

 • "Samo Życie": Nowa szefowa

  Po tragicznym zamachu na redakcję pisma, "Samo Życie" nie przestanie się ukazywać. Ale jakim kosztem?

 • "Samo życie": Będzie rozwód

  Porzucona kochanka Kacpra (Przemysław Sadowski) nie zamierza zapomnieć o tym, co ich łączyło. Natalia (Magdalena Wójcik) raz wpada w depresję, a już za chwilę jest gotowa walczyć o mężczyznę swojego życia. Zdecyduje się na radykalne posunięcie. Spotka się z Teresą (Monika Krzywkowska) i wyzna jej całą prawdę o swoim związku z Kacprem. Tego już będzie za dużo dla zdradzonej kobiety! A kiedy...

 • "Samo Życie" wypada z ramówki

  Telewizja Polsat kończy emisję serialu "Samo Życie", który nadawany jest od 2002 roku.

 • Zdrada w "Samym Życiu"

  Śledząc losy serialowych przyjaciół z "Samego Życia" : Marii (Edyta Olszówka), Teresy (Monika Krzywkowska) oraz Kacpra (Przemysław Sadowski) nasuwa się pytanie: Czy przyjaźń między mężczyzną, a kobietą w ogóle jest możliwa?

 • Zmiany w "Samym Życiu"!

  ...jeden poważny problem. Vadim w końcu musi wracać do Petersburga" - dodaje Edyta Olszówka w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". Największy szok czeka jednak Teresę (Monika Krzywkowska). Na progu jej domu(...)Kryzys będzie punktem zwrotnym w karierze pracowników - niektórzy się nim przerażą, innych zmobilizuje. Gazeta spróbuje go pokonać wydając kobiecy dodatek "Babskie Życie", którego redaktor naczelną...

 • Ślub Przemysława Sadowskiego

  Przemysław Sadowski i Monika Krzywkowska w końcu się pobrali! Oczywiście tylko w serial u "Samo życie", bo w życiu prywatnym obydwoje mają już partnerów.

 • "M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków

  Do stałej obsady "M jak miłość" dołączyło czworo aktorów: Monika Krzywkowska, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Żulewska i Włodzimierz Matuszak. Sprawdź, kogo zagrają!

 • Czy odnaleziono zwłoki Kacpra?

  ...międzynarodowym listem gończym - Kacpra Sz. Biznesmena podejrzanego o dowodzenie grupą przestępczą". To była wiadomość dnia. Podały ją wszystkie media. Teresie (Monika Krzywkowska) i Annie (Małgorzata(...) poznamy już na początku kwietnia w kolejnych odcinkach serial u "Samo życie" na antenie Polsatu.

 • ..."Parafrazując słowa księdza Twardowskiego: Śpieszmy się kochać dzieci, tak szybko odchodzą " - tymi słowami rozpoczęła spotkanie ze zwycięzcami internetowej aukcji charytatywnej Edyta Olszówka, Marysia z serial u "Samo życie".

Zdjęcia na temat: monika krzywkowska samo życie
Dyskusje na temat: monika krzywkowska samo życie