• Informacje na temat:

  monika kuszyńska od kiedy w varius manx

Artykuły na temat: monika kuszyńska od kiedy w varius manx
 • Monika Kuszyńska pogodziła się z tym, że nigdy nie będzie chodzić

  ..."Dziś wózek jest częścią mnie" - powiedziała Monika Kuszyńska, która była gościem Agaty Młynarskiej w specjalnym wydaniu jej instagramowego programu "Agata się kręci", poświęconemu osobom z niepełnosprawnościami.

 • Kiedy wróci Varius Manx?

  Pod koniec maja na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie) doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym poważnie ucierpieli liderzy grupy Varius Manx: Robert Janson i wokalistka Monika Kuszyńska. Stan muzyków cały czas jest poważny, ale zespół wierzy, że wróci na scenę w 2007 roku.

 • Varius Manx: nie traci nadziei

  Sparaliżowana po wypadku samochodowym Monika Kuszyńska, wokalistka Varius Manx, nie traci nadziei, że będzie mogła jeszcze chodzić.

 • Varius Manx: Polegam na sobie

  Monika Kuszyńska z Varius Manx uchodzi za jedną z najlepiej ubranych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Jeśli ktoś myśli, że wydaje ogromne pieniądze na swoje kreacje, bardzo się myli. W rozmowie z INTERIA.PL zdradza, co kryje się w jej szafie.

 • Varius Manx: Nową wokalistką...

  Fani Varius Manx odkryli tajemnicę, kto został następczynią Anny Józefiny Lubienieckiej.

 • W niedzielę, 16 lipca, w Sopocie, odbył się niezwykły koncert "Artyści na rzecz Varius Manx", pełen gwiazd polskiego show biznesu. W jego trakcie nie zabrakło niesamowitych emocji i wzruszeń. Środowisko muzyczne po raz kolejny udowodniło, że wspiera się w najtrudniejszych momentach, i że jest solidarne. Wy też możecie pomóc Monice Kuszyńskiej i Robertowi Jansonowi, którzy powracają do zdrowia po...

 • Kasia Stankiewicz: Wraca do Varius Manx?

  Kasia Stankiewicz zdradziła, że zespół Varius Manx planuje obchody 30-lecia swojego istnienia. Wokalistka przyznała, że rozważa decyzję o wspólnych koncertach z grupą z tej okazji. Opowiedziała również o swoim stosunku do starych przebojów, jej lesbijskim teledysku, ewentualnym udziale w Eurowizji i obchodach 20-lecia swojej kariery wokalnej.

 • Monika Kuszyńska wciąż wierzy

  Poruszająca się na wózku inwalidzkim Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx i gwiazda programu "Bitwa na głosy", nie traci nadziei i wierzy w pełne wyzdrowienie.

 • Monika Kuszyńska: Nie mam marzeń

  Była wokalistka Varius Manx, która solowym albumem "Ocalona" wróciła na scenę, opowiada INTERIA.PL o tym, jak ułożyła sobie życie po wypadku.

 • Monika Kuszyńska: "Wszyscy we mnie wierzą"

  Wszyscy fani zespołu Varius Manx zastanawiali się nad jego przyszłością, gdy stało się faktem, że odchodzi od niego Kasia Stankiewicz. Co bardziej tragiczne scenariusze kreślone w wyobraźni(...) Kuszyńską. Po niedługim czasie okazało się, że to ona będzie następczynią Kasi Stankiewicz. Z Moniką właśnie Varius Manx zarejestrował pierwszy po czteroletniej przerwie album z nowymi piosenkami...