• Informacje na temat:

  monika kuszyńska plotki

Artykuły na temat: monika kuszyńska plotki
 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Przypomnijmy, że decyzją TVP Polskę na Eurowizji 2015 reprezentować będzie Monika Kuszyńska z utworem "In the Name of Love". Słowa do tej kompozycji napisała sama wokalistka, a za muzykę odpowiadał jej mąż, Kuba Raczyński . Varius Manx Urodzona w 1980 roku łodzianka Monika Kuszyńska pierwsze zawodowe kroki na muzycznej scenie stawiała w zespole Farenheit , z którym nagrała singel "Film". Traf...

 • Kuszyńska przerywa milczenie

  ...obrażenia - najciężej poszkodowana została Monika Kuszyńska, która do tej pory jest sparaliżowana od pasa w dół. "Robert, który również walczył o życie, wrócił do zdrowia. To najwyraźniej przeszkadza(...)" - podsumowuje Monika Kuszyńska. Zobacz teledyski Varius Manx na stronach INTERIA.PL.

 • Eurowizja 2015: Kto wystąpi w finale? Kto jest faworytem?

  W sobotę (23 maja) odbędzie się finał 60. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nasz kraj zaprezentuje Monika Kuszyńska z utworem "In The Name of Love". Kto będzie jej rywalem i na kogo warto zwrócić uwagę?

 • Polska nie będzie wykluczona z Eurowizji

  Plotki o wyrzuceniu naszego kraju z 61. Konkursu Piosenki Eurowizji nie potwierdziły się. Informacje zdementowała Europejska Unia Nadawców.

 • Varius Manx i Blue Cafe: Połączeni miłością

  Na listach przebojów zawzięcie konkurują ze sobą, ale prywatnie łączy ich miłość. Monika Kuszyńska (24 l.) jest wokalistką Varius Manx, a Paweł Rurak-Sokal (44 l.) odpowiada za przebojowe utwory Blue Cafe. Są ze sobą już trzech lat, ale swój związek starali się trzymać w tajemnicy.

 • "Opole zrobiło nam apetyt"

  ..., po opuszczeniu szeregów zespołu, z większym lub mniejszym powodzeniem kontynuują karierę muzyczną. Obecna wokalistka, Monika Kuszyńska, zapewnia, że nie planuje na razie solowej kariery. Z okazji jubileuszu grupa wydała kolejną studyjną płytę, "Emi", wystąpiła też ze specjalnym recitalem na festiwalu w Opolu. Monika Kuszyńska w rozmowie z Pawłem Amarowiczem opowiada właśnie o tym koncercie...

 • Varius Manx: 10 lat od wypadku

  W sobotę (28 maja) mija dziesięć lat od poważnego wypadku grupy Varius Manx, w wyniku którego ciężko ranni zostali członkowie zespołu. Robert Janson - uznany przez sąd winnym spowodowania kolizji - po jakimś czasie doszedł do siebie, natomiast Monika do dziś porusza się na wózku. Jak wyglądała ostatnia dekada działalności muzyków oraz w jakim punkcie znajdują się dzisiaj?

 • Robert Janson: "Zespół będzie istniał"

  Pod koniec maja 2006 roku, na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie), doszło do feralnego wypadku samochodowego, kiedy kierowany przez Roberta Jansona samochód Jeep Cherokee, którym jechali także inni muzycy grupy Varius Manx, uderzył w drzewo. Najbardziej ucierpiała wokalistka Monika Kuszyńska (doznała poważnego urazu kręgosłupa), obrażeń doznał także sam Janson. Oboje przez wiele tygodni...

 • Tatiana Okupnik, wokalistka grupy Blue Cafe, opuściła kolegów. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną rozstania był konflikt Tatiany z Pawłem Rurakiem-Sokalem, liderem i gitarzystą Blue Cafe.

 • Cleo pojedzie na Eurowizję? Tak twierdzi Donatan

  Eurowizji odbędzie się w Sztokholmie. Zeszłorocznym zwycięzcą został Mans Zelmerlow . Reprezentantka Polski, Monika Kuszyńska , zajęła 23. miejsce Warto wspomnieć, że wokół udziału Polski na...