• Informacje na temat:

  monika kuszyńska wywiad

Artykuły na temat: monika kuszyńska wywiad
 • Monika Kuszyńska o wypadku: Koledzy myśleli, że nie żyję

  ..."Super Express" publikuje fragment książki "Drugie życie", którą Monika Kuszyńska napisała z Katarzyną Przybyszewską, redaktorką naczelną "Vivy".

 • Monika Kuszyńska: Chodzenie nie determinuje twojego życia

  Monika Kuszyńska była gościem internetowego talk show Łukasza Jakóbiaka. W trakcie wywiadu opowiadała o przygotowaniach do Eurowizji, krytycznych komentarzach oraz opiniach, że chce wzbudzać litość.

 • Varius Manx: Monika Kuszyńska - muzyczna terapeutka

  ...i pozwalające na nauczenie się wielu ciekawych rzeczy. Nie ma żadnego wkuwania" - zachwalała swoje studia Monika Kuszyńska w wywiadzie udzielonym INTERIA.PL. Równie pewnie odpowiedziała na pytanie o to, czy(...)Jeśli nazwa wydziału przywodzi wam najpierw na myśl skojarzenia z medycyną, to nie jesteście dalecy od prawdy. Monika zostanie wprawdzie nie lekarzem, lecz magistrem sztuki, ale i z leczeniem...

 • Varius Manx: Coraz lepiej

  ...28 listopada minie dokładnie pół roku od feralnego wypadku samochodowego, w którym poważnie ucierpieli Monika Kuszyńska i Robert Janson, wokalistka i lider grupy Varius Manx. Kompozytor zdradził INTERIA.PL, że z jego zdrowiem jest coraz lepiej. Wiadomo jednak, że Kuszyńską czeka jeszcze "długa i ciężka rehabilitacja".

 • Varius Manx z pomocą rapera

  Rapujący po francusku Red to z pewnością niespodzianka dla fanów, którzy zakupili ostatnią płytę grupy Varius Manx, "Emi". Dzięki niemu wokalistka Monika Kuszyńska miała przy nagrywaniu jednej z piosenek znacznie mniej pracy.

 • Varius Manx: Odpowiedni moment

  Wydany pod koniec maja album "Emi" to już dziewiąta pozycja w dorobku grupy Varius Manx. Mimo że jest to trzecia płyta, w nagraniu której brała udział wokalistka Monika Kuszyńska, dopiero teraz zdecydowała się ona napisać teksty piosenek. Opowiada o tym w rozmowie z INTERIA.PL.

 • "Muzyka szlachetna jak wino"

  ...nie pokazując swoich twarzy, będą chcieli się urzeczywistnić. Jednak jestem miło rozczarowany. Monika Kuszyńska: Myślę, że akurat w naszym przypadku takie rzeczy się sprawdzają. Jak mówi Robert(...) przejść koło tego obojętnie, to lekceważy użytkowników Internetu. Monika Kuszyńska: Chciałam powiedzieć, że nasza strona jest dopiero na początkowym etapie rozwoju. Wkrótce pojawi się na niej...

 • Varius Manx: Historia obrazkowa

  ...nam Janson o zawartości "Ona ma siłę". Przeczytaj cały wywiad z liderem Varius Manx . Zobacz teledyski Varius Manx na stronach INTERIA.PL.

 • Robert Janson: "Zespół będzie istniał"

  ...inni muzycy grupy Varius Manx, uderzył w drzewo. Najbardziej ucierpiała wokalistka Monika Kuszyńska (doznała poważnego urazu kręgosłupa), obrażeń doznał także sam Janson. Oboje przez wiele tygodni(...) okazji na jeden z nielicznych wywiadów dał się namówić Robert Janson, który rozmawiał z Michałem Boroniem o przyszłości grupy, porównaniach trzech wokalistek i dziwnym kocie z kamienia.

 • Anita Lipnicka nie boi się bojkotu

  Anita Lipnicka, Monika Kuszyńska z Varius Manx i Halinka Młynkowa z Brathanków, czyli popularne wokalistki polskie, pojawiły się w strojach plażowych w reklamach letniej akcji radia RMF FM "Muzyka najlepsza pod słońcem". Wszyscy mamy w pamięci ubiegłoroczną akcję "Oddałem swój głos na muzykę w RMF FM" i późniejszy bojkot przez inne stacje artystów, którzy wzięli w niej udział. Anita Lipnicka nie...